Керуючий
Ей, Міннетонка! Я Девід Лоу, суперінтендант шкіл.
Навчальний рік офіційно позаду, і цьогорічні випускники вийшли на сцену, щоб отримати свої дипломи та зробити наступні кроки назустріч своєму майбутньому. Літо настало!
Це був неймовірний навчальний рік. Разом ми жили під гаслом "Досконалість у тому, як ми живемо, керуємо та навчаємось". Щодня - у кожній школі, класі, позакласній програмі та відділі - я мала честь бути свідком глибокого навчання, співпраці та взаємозв'язку.
Наша постійна мета "Досконалість у добробуті, зв'язках і приналежності" залишається ключовою для створення середовища, в якому кожен учень, співробітник і сім'я відчувають себе бажаними, цінними та заохочуваними.
Я вдячна вам за прийняття та підтримку цієї мети. Кожен з нас повинен забезпечити, щоб фундамент нашої спільноти був побудований на міцних, довірливих стосунках.
Наша мета "Досконалість у навчанні та підтримці студентів" продовжує заохочувати та спрямовувати розвиток студентів і відкривати нові можливості, щоб допомогти їм досягти успіху.
А наша мета "Досконалість у лідерстві та організаційній підтримці" означає, що ми серйозно ставимося до довіри, яку ви нам надаєте.
Ми й надалі робитимемо все можливе, щоб забезпечити видатну освіту для учнів, долати виклики та використовувати можливості, з якими ми стикаємося, і залишатися добрими управителями ресурсів округу.
З нетерпінням чекаючи на літо, яке наповнить вас чудовими спогадами про сім'ю та веселощі, я хочу спочатку подякувати вам.
Дякую кожному члену нашої шкільної спільноти за все, що ви робите для того, щоб зробити цей шкільний округ видатним - і зберегти його.
Вчителі та співробітники - ви дивовижні. Ви надихаєте мене щодня своєю цілеспрямованістю, пристрастю до навчання та прагненням робити все найкраще для наших учнів.
Родини, дякую вам за вашу довіру, за вашу активну участь і за вашу підтримку державної освіти.
І, студенти, дякую вам за те, що ви віддаєтесь навчанню з головою. Я так пишаюся вами.
Сонце та родинний час кличуть! Час зануритися в літо!
Гаразд, шкіпери! Гарних вам канікул.
Девід Лоу, Дж.Д.
Суперінтендант шкіл
«Для мене велика честь служити учням та сім'ям державних шкіл Міннетонки. Це район, який добре зарекомендував себе своїми винятковими вченими, а також своїми інноваціями та комплексним підходом до досконалості, орієнтованої на дитину. Було приємно відчути чудовий прийом, який ми з моєю сім'єю отримали від стількох співробітників, адміністраторів, батьків та членів громади. Це неймовірний шкільний округ, і я відданий підтримці традиції академічної майстерності та інновацій ».
Про суперінтендантське право
Девід Лоу - директор державних шкіл Міннетонки, одного з найкращих шкільних округів у Міннесоті.
Лоу отримав ступінь бакалавра в Університеті Хамлайн за спеціальністю "математика" та "педагогіка". Його викладацька кар'єра включає досвід роботи в Каліфорнії та Міннесоті на рівні середньої та старшої школи. У 1998 році розпочав адміністративну кар'єру. Протягом наступних 12 років він працював у шкільних округах Маундс В'ю, Анока-Хеннепін та Уайт Беар Лейк адміністратором середньої школи. Отримав ліцензію директора та суперінтенданта в Університеті Міннесоти, Твін Сіті, та здобув ступінь доктора права в Юридичному коледжі Вільяма Мітчелла в Сент-Полі, штат Міннесота. У 2010 році його було призначено помічником керівника шкіл району озера Вайт Беар. Він провів вісім років на посаді суперінтенданта шкільного округу Анока-Хеннепін, найбільшого шкільного округу в Міннесоті. У 2022 році він прийняв роль суперінтенданта державних шкіл Міннетонки.
Лоу був ад'юнкт-професором у Вищій школі освіти Університету Бетел та в Університеті Міннесоти на кафедрі організаційного лідерства та розробки політики. Він входив до складу Консультативної ради Громадського коледжу Анока Ремсі, Правління Американської асоціації серця, є членом Ротарі-клубу "Ексельсіор" та членом правління YMCA Великих міст-близнюків. Він також входив до керівної ради Асоціації шкільних адміністраторів Міннесоти і був обраний президентом на 2019-20 роки. Він був обраний своїми колегами представляти Міннесоту в Управлінській раді Американської асоціації шкільних адміністраторів та працював у Виконавчій раді AASA. Лоу також є членом Виконавчої ради Асоціації столичних шкільних округів і був головою правління колишньої спільної організації TIES. У 2017 році Лоу був названий адміністратором року Асоціації вчителів технологічної освіти штату Міннесота, а в 2019-20 роках був названий суперінтендантом року Асоціацією шкільних адміністраторів штату Міннесота.
Фотоколекції
Девід Лоу, суперінтендант
david.law@minnetonkaschools.org
952-401-5004