Довідник співробітників

Одержувачі академічного премії в президенти

123... 5показані1 - 50 з 219 складових

Хессі Андерсон

Назви: Учитель математики, наставник
Локації: Середня школа міннетонка Схід, центр освіти співтовариства Міннеонка
Відділи: Математика, спільнота освіта
Електронна пошта:

Маррі Андерсон

Назви: Вчитель математики
Локації: Середній школі міннетонка схід
Відділи: Математики
Електронна пошта:

Майкл Андерсон

Назви: Інструктор музичної академії, Quickstart Band/Orchestra Inst, Вчитель музики
Локації: Середня школа міннетонка Схід, центр освіти співтовариства Міннеонка
Відділи: Спільнота освіта, музика
Електронна пошта:

Беверлі Антільї

Назви: Студентське самоврядування, вчитель соціальних досліджень
Локації: Середній школі міннетонка схід
Відділи: Соціальні дослідження, спів-навчальний
Електронна пошта:

Джошуа Бакке

Назви: Учитель фізичного виховання, Вчитель фізичного виховання
Місця розташування: Середня школа Міннетонка, Середня школа Міннетонка Сходу
Відділи: Фізичне виховання, тренер 944, тренер 979
Електронна пошта:

Майкл Баргер

Назви: Учитель соціальних досліджень
Місця розташування: Середня школа Міннетонка Сходу, Середня школа Міннетонка Захід
Відділи: Соціальних досліджень
Електронна пошта:

Андреа Беккер

Назви: Спецкоординатор з освіти
Локації: «Гровета елементарний», Середній шкільний схід
Відділи: Служби підтримки студентів
Електронна пошта:

Шері Берг

Назви: Приготувати помічник
Локації: Середній школі міннетонка схід
Відділи: Харчування Послуги
Електронна пошта:

Даніель Берве

Назви: Плавання дівчата головний тренер, директор з водних видів, директор з водних видів
Місця розташування: Середня школа Міннетонка, Середня школа Міннетонка Сходу
Відділи: Водні, тренери, тренер 791, тренер 946, тренер 975, тренер 977, тренер 979, тренер 981, тренер 982, тренер 983, тренер 987
Електронна пошта:

Ніколь Бервангер

Назви: Клас 6 Вчителя
Локації: Середній школі міннетонка схід
Відділи: Початкової
Електронна пошта:

Джилл Беух

Назви: Дсв терапевт, РХБ-от сертифікація
Локації: Мінновашта елементарна, середньої школи Міннецька Східна
Відділи: Служби підтримки студентів
Електронна пошта:

Емі Бібер

Назви: Вчитель спеціальної освіти, викладач спеціальної освіти
Місця розташування: Середня школа Міннетонка, Середня школа Міннетонка Сходу
Відділи: Студентські служби підтримки, спільно-навчальні
Електронна пошта:

Ганна Бйорк

Назви: Англійська як другий вчитель Ленга
Місця розташування: Середня школа Міннетонка, Groveland початкової, Міннетонка Середня школа Сходу
Відділи: Esl
Електронна пошта:

Сет Бойд

Назви: Учитель музики, виберіть хор, Літній Співаки Табір Інструктор
Місця розташування: Groveland Початкова, Міннетонка Середня школа Сходу, Міннетонка Громадська освіта Центр
Відділи: Освіта громади, музика, спільна навчальна
Електронна пошта:

Олександра Брайді

Назви: Міннетонка Майстри плавання тренер, плавання дівчаток asst тренер
Місця розташування: Середня школа Міннетонка, Середня школа Міннетонка Сходу
Відділи: Водні, тренери, тренер 758, тренер 884
Електронна пошта:

Тамі Брайді

Назви: Розширене навчання Дослідження Пара, Англійська мова Учень Para, Minnetonka Майстри Плавання тренер
Місця розташування: Clear Springs початкової, Міннетонка Середня школа Сходу, Міннетонка державні школи
Відділи: Водні, Високий потенціал, Широкий округ
Електронна пошта:

Світанок Bruesehoff

Назви: Шкільний радник
Локації: Середній школі міннетонка схід
Відділи: Керівництво & консультування, тренер 769, тренер 907, тренер 975, тренер 977, тренер 979, тренер 981, тренер 982, тренер 983, тренер 987
Електронна пошта:

Крістіна Bruggman

Назви: Вчитель спеціальної освіти
Місця розташування: Excelsior Початкова, Міннетонка Середня школа Сходу
Відділи: Служби підтримки студентів, Excelsior
Електронна пошта:

Мішель Брунік

Назви: Вчитель науки, Комп'ютерні науки, Комп'ютерні науки
Місця розташування: Середня школа Міннетонка, Середня школа Міннетонка Сходу
Відділи: Початковий, вчитель з специфікації призначення, наука, Технологія Ед, тренер, тренер 821, тренер 975, тренер 977, тренер 979
Електронна пошта:

Марія Бурмеш

Назви: Спеціальний вчитель освіти, помічник гольф-хлопчиків, Cc Skiing Boys-Head
Локації: Середній школі міннетонка схід
Відділи: Послуги зі підтримки студентів, тренер, тренер 763, тренер 896, тренер 897, тренер 977, тренер 979
Електронна пошта:

Анний табір

Назви: Змі Парапрофесія, Медіа Парапрофесійний, Драма-падіння Музична Аст
Локації: Середня школа міннетонка Схід, центр освіти співтовариства Міннеонка
Відділи: Освіта громади, Близька школа Сходу, спів-навчальний
Електронна пошта:

Марі табір

Назви: Приготувати помічник
Локації: Середній школі міннетонка схід
Відділи: Харчування Послуги
Електронна пошта:

Камілла Карлсон

Назви: Пункт спеціальної освіти
Локації: Середній школі міннетонка схід
Відділи: Середня школа Сходу
Електронна пошта:

Еріка Карлсон

Назви: Середня школа студент клімату пара, спеціальна освіта Пара
Локації: Середній школі міннетонка схід
Відділи: Середня школа Сходу
Електронна пошта:

Трістан Картер

Назви: Тренажерний зал, Спеціальна освіта Пара, Спостережний Пара
Місця розташування: Excelsior Початкова, Міннетонка Середня школа Сходу, Міннетонка Освіта Центр
Відділи: Освіта громади, Близька школа Сходу, Excelsior
Електронна пошта:

Саманта Картьє

Назви: Вчитель науки
Локації: Середній школі міннетонка схід
Відділи: Науки
Електронна пошта:

Меган Кавано (Екра)

Назви: 6 клас викладач, науковий радник з ярмарку
Локації: Середній школі міннетонка схід
Відділи: Елементарна, наука, спів-навчальний
Електронна пошта:

Крейг Чарльсон

Назви: Водний директор, плавання дівчаток головний тренер
Місця розташування: Середня школа Міннетонка, Середня школа Міннетонка Сходу
Відділи: Водні, тренер 989
Електронна пошта:

Harriette Чвялковський

Назви: Здоров'я пункт
Локації: Середній школі міннетонка схід
Відділи: Середня школа Сходу
Електронна пошта:

Ханна котушки

Назви: Медсестра
Локації: Середній школі міннетонка схід
Відділи: Медсестра
Електронна пошта:

Кейлан Конлі

Назви: Спостережний пара, Спеціальна освіта Пара
Локації: Середній школі міннетонка схід
Відділи: Середня школа Сходу
Електронна пошта:

Алексіс Кортез

Назви: Пункт спеціальної освіти
Локації: Середній школі міннетонка схід
Відділи: Середня школа Сходу
Електронна пошта:

Майкл Cutshall

Назви: Вчитель навчальний тренер
Місця розташування: Середня школа Міннетонка, Чисті джерела початкової, мальовничі висоти початкової, Міннетонка Середня школа Сходу, Міннетонка Середня школа Захід
Відділи: Наука, Q Comp
Електронна пошта:

Ніколь Далі

Назви: Приготувати помічник
Локації: Середній школі міннетонка схід
Відділи: Харчування Послуги
Електронна пошта:

Ліліан Данг

Назви: 6 клас Китайський Imm вчитель, китайський занурення вчителя
Місця розташування: Середня школа Міннетонка Сходу, Середня школа Міннетонка Захід
Відділи: Початкова, світова мова
Електронна пошта:

Девід Давін

Назви: Пункт спеціальної освіти
Локації: Середній школі міннетонка схід
Відділи: Середня школа Сходу
Електронна пошта:

Пол Делмен

Назви: Соціальні дослідження Китайський Imm вчитель
Місця розташування: Середня школа Міннетонка Сходу, Середня школа Міннетонка Захід
Відділи: Соціальних досліджень
Електронна пошта:

Сьюзен Демерс

Назви: Учитель 6 класу, радник щорічника
Локації: Середній школі міннетонка схід
Відділи: Елементарний, спів-навчальний
Електронна пошта:

Келлі Дікемпер

Назви: Спеціальний педагог, Студентське самоврядування
Локації: Середній школі міннетонка схід
Відділи: Студентські служби підтримки, спільно-навчальні
Електронна пошта:

Сара Діттбернер

Назви: Психолог
Місця розташування: Excelsior Початкова, Міннетонка Середня школа Сходу
Відділи: Служби підтримки студентів
Електронна пошта:

Чарльз Дорн

Назви: Учитель математики, баскетбол-хлопчики-асистент, баскетбол-хлопчики-асистент
Місця розташування: Середня школа Міннетонка, Середня школа Міннетонка Сходу
Відділи: Математика, елементарний, тренер 975, тренер 977, тренер 979, тренер 987
Електронна пошта:

Джакалин Дрюрі

Назви: Вивчення англійської мови Пара
Місця розташування: Середня школа Міннетонка Сходу, Середня школа Міннетонка Захід
Відділи: Середня школа, Середня школа Захід
Електронна пошта:

Юлія Даффі

Назви: Учитель іспанської занурення, вчитель іспанської занурення
Локації: Середній школі міннетонка схід
Відділи: Світова мова
Електронна пошта:

Пітер Димит

Назви: Головний директор
Локації: Середній школі міннетонка схід
Відділи: Середня школа Сходу
Електронна пошта:

Мері Едер

Назви: Класна пара-середня школа, спеціальна освіта Пара, класна пара-середня школа
Локації: Середній школі міннетонка схід
Відділи: Середня школа Сходу
Електронна пошта:

Діана Егген

Назви: Спеціальний асистент офісу освіти
Локації: Середній школі міннетонка схід
Відділи: Середня школа Сходу
Електронна пошта:

Даніель Еріксен

Назви: Викладач оркестру, інструктор музичної академії, інструктор музичної академії
Місця розташування: Міннетонка Середня школа Сходу, Міннетонка Середня школа Захід, Міннетонка Громадська освіта Центр
Відділи: Спільнота освіта, музика
Електронна пошта:

Вільям Фіннерті

Назви: Учитель мистецтва
Локації: Середній школі міннетонка схід
Відділи: Мистецтва
Електронна пошта:

Карін Фіркус

Назви: Вчитель спеціальної освіти
Місця розташування: Середня школа Міннетонка, Середня школа Міннетонка Сходу
Відділи: Служби підтримки студентів
Електронна пошта:

Джейкоб Fouts

Назви: Учитель мовного мистецтва, директор з драми-зима
Локації: Середній школі міннетонка схід
Відділи: Мовне мистецтво, спільна навчальна
Електронна пошта: