Довідник співробітників

123... 11»показано 1 - 50 з 533 складових

Девід Адамс

Назви: Викладач мови мистецтв
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Мова мистецтва
Електронна пошта:

Марселла Адамс

Назви: Черлідінг-помічник
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Тренер 974, тренер 977, тренер 979, тренер 985, тренер 987
Електронна пошта:

Сара Ахлквіст

Назви: Емі інструктор
Локації: Vantage
Відділи: Бізнес-освіта
Електронна пошта:

Аманда Айкен

Назви: Учитель соціальних досліджень
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Соціальних досліджень
Електронна пошта:

Кеті Аллен

Назви: Пункт спеціальної освіти
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Середню школу
Електронна пошта:

Роберт Аллен

Назви: Пункт спеціальної освіти
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Середню школу
Електронна пошта:

Бет-Енн Альто

Назви: Світова мова-учитель французької мови
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Світова мова
Електронна пошта:

Мітчелл Андерсон

Назви: Вчитель фізкультури, тренер з футболу
Місця розташування: Середня школа Міннетонка, Groveland початкової
Відділи: Фізичне виховання, здоров'я, тренер 833, тренер 977, тренер 982, тренер 983, тренер 987
Електронна пошта:

Рамона Андерсон

Назви: Вчитель спеціальної освіти
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Служби підтримки студентів
Електронна пошта:

Роджер Андре

Назви: Директор з вентиляції
Локації: Vantage
Відділи: Бізнес офіс
Електронна пошта:

Тревор Андре

Назви: Зберігач
Місця розташування: Середня школа Міннетонка, Чисті джерела початкової, Міннетонка Середня школа Захід
Відділи: Будинки та сади
Електронна пошта:

Тоня Андрускевич

Назви: Хрест країна дівчата Asst
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Тренер 978, тренер 983, тренер 987, тренер 989
Електронна пошта:

Ревека Апмонте

Назви: Вчитель іспанської занурення
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Світова мова
Електронна пошта:

Анастасія Архіпенкова

Назви: Пункт спеціальної освіти
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Середню школу
Електронна пошта:

Крістофер Арнольд

Назви: Зберігач
Місця розташування: Середня школа Міннетонка, початкова
Відділи: Будинки та сади
Електронна пошта:

Бет Арпс

Назви: Спеціальна освіта Пара, Теніс Дівчата Asst Тренер
Місця розташування: Середня школа Міннетонка, Середня школа Міннетонка Захід
Відділи: Середня школа, тренер 987, тренер 989
Електронна пошта:

Марк Асанович

Назви: Учитель фізичного виховання
Місця розташування: Середня школа Міннетонка, початкова
Відділи: Фізичне виховання
Електронна пошта:

Юлія Асмус

Назви: Вчитель науки
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Науки
Електронна пошта:

Річард Атвуд

Назви: CC Катання на лижах Дівчата-помічник, CC Катання на лижах Хлопчики-помічник
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Тренер 986
Електронна пошта:

Жанна Аюн

Назви: Учитель світової мови-іспанської мови
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Світова мова
Електронна пошта:

Ненсі Аксельсон

Назви: Пункт спеціальної освіти
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Середню школу
Електронна пошта:

Микола Бахр

Назви: Технологічна освіта, комп'ютерні науки, технологічна освіта
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Технологія Ед, спільна навчальна
Електронна пошта:

Джошуа Бакке

Назви: Учитель фізичного виховання, Вчитель фізичного виховання
Місця розташування: Середня школа Міннетонка, Середня школа Міннетонка Сходу
Відділи: Фізичне виховання, тренер 944, тренер 979
Електронна пошта:

Єлизавета Барлоу

Назви: Художній канцелярія Mktg/Box Coord
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Центр мистецтв
Електронна пошта:

Чарльз Барніскіс

Назви: Учитель мови мистецтва, футбол хлопчиків Asst тренер
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Language Arts, тренер 981, тренер 982, тренер 983, тренер 987
Електронна пошта:

Кайтлін Барретт

Назви: Радник з охорони кольорів
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Спільне навчальні
Електронна пошта:

Лорен Бартельт

Назви: Центр мистецтв Assoc Dir/Prog Dev, радник з прав драми-один
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Центр мистецтв, Спільна навчальна
Електронна пошта:

Тайлер Бартелемі

Назви: Зал пункт
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Середню школу
Електронна пошта:

Кетрін Баттерман

Назви: Вчитель соціальних досліджень, викладач бізнес-освіти, асистент дека-радника
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Соціальні студії, бізнес-освіта, спільна навчальна система
Електронна пошта:

Рендалл Баум

Назви: Китайський вчитель занурення
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Світова мова
Електронна пошта:

Аліса Баумер

Назви: Вчитель мовного мистецтва, Спадщина-Першокурсник
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Мовне мистецтво, спільна навчальна
Електронна пошта:

Джейсон Белл

Назви: Вчитель соціальних досліджень, футбольний тренер Asst, футбольний тренер Asst
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Соціальні дослідження, тренери, тренер 783, тренер 929, тренер 930, тренер 975, тренер 977, тренер 979, тренер 981, тренер 982, тренер 983, тренер 987
Електронна пошта:

Кензі Пояс

Назви: Вчитель математики
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Математики
Електронна пошта:

Меліса Бомм

Назви: Координатор програми Vantage
Локації: Vantage
Відділи: Середню школу
Електронна пошта:

Кетрін Бенсон

Назви: Викладач бізнес-освіти, асистент дека-радника
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Бізнес освіта, спільна навчальна
Електронна пошта:

Джеффрі Бергеон

Назви: Зал пункт, здоров'я пункт
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Середню школу
Електронна пошта:

Джона Бергесон

Назви: Клас Пара-Асль
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Середню школу
Електронна пошта:

Берндт

Назви: Наставник
Локації: Середній школі міннеонка, центр освіти спільноти Міннетонка
Відділи: Освіта громади, середня школа
Електронна пошта:

Елісон Бернер

Назви: Викладач мови мистецтв
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Мова мистецтва
Електронна пошта:

Сара Берон

Назви: Вчитель математики
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Математики
Електронна пошта:

Даніель Берве

Назви: Плавання дівчата головний тренер, директор з водних видів, директор з водних видів
Місця розташування: Середня школа Міннетонка, Середня школа Міннетонка Сходу
Відділи: Водні, тренери, тренер 791, тренер 946, тренер 975, тренер 977, тренер 979, тренер 981, тренер 982, тренер 983, тренер 987
Електронна пошта:

Даррен Кращий

Назви: Учитель з spec Assgt-Studt Affrs, тренер з навчальних технологій, вчитель математики
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Математика, вчитель на spec Assign, тренер 775, тренер 915, тренер 975, тренер 977, тренер 979, тренер 981, тренер 982, тренер 983, тренер 987
Електронна пошта:

Емі Бібер

Назви: Вчитель спеціальної освіти, викладач спеціальної освіти
Місця розташування: Середня школа Міннетонка, Середня школа Міннетонка Сходу
Відділи: Студентські служби підтримки, спільно-навчальні
Електронна пошта:

Девід Бізо

Назви: Шкільний радник, тренер з футболу Asst
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Керівництво & Консультування, тренер, тренер 814, тренер 975, тренер 977, тренер 979, тренер 981, тренер 982, тренер 983, тренер 987
Електронна пошта:

Марк Більє

Назви: Фортепіано супроводжуваний
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Середню школу
Електронна пошта:

Ганна Бйорк

Назви: Англійська як другий вчитель Ленга
Місця розташування: Середня школа Міннетонка, Groveland початкової, Міннетонка Середня школа Сходу
Відділи: Esl
Електронна пошта:

Карл Боберг

Назви: Клас 5 Учитель, 5 клас Учитель
Місця розташування: Середня школа Міннетонка, Початкова
Відділи: Елементарний, тренер 900
Електронна пошта:

Емма Бохм

Назви: Вчитель науки
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Науки
Електронна пошта:

Ненсі Богак

Назви: Портьє
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Середню школу
Електронна пошта:

Лукас Болін

Назви: Викладач мови мистецтв
Локації: Середній школі міннетонка
Відділи: Мова мистецтва
Електронна пошта:
Студентська діяльність