2020 Святкування Програми нагород excellence Awards, вшанування персоналу, вчителів та громадських волонтерів відбулося практично в четвер, 14 травня 2020 року. Програма включала записані інтерв'ю та художні відео ролики почесних нагород, і був організований Суперінтендером Доктором Деннісом Петерсоном і головою ради школи Кеті Бекер.
Серед них, які вшанували ввечері, належать:
НАГОРОДИ МІННЕТОНКИ ЗА ДОСКОНАЛІСТЬ ДІТЕЙ У ВИКЛАДАННІ
- Джессі Meyen-шостий учитель класі, середній школі Міннетонка захід
- Якоб фаз — учитель мови, Середній шкільний схід
- Лія Дарович – викладач мови мистецтв, середньої школи Міннетонка
- Мітч Burfeind-імпульс/технологія навчання вчителя, середній школі Міннетонка
- Каллі Бартолс-четвертий учитель класу, чіткі пружини елементарний
- Лінн Сміт-вчитель спеціальної освіти, Deephaven елементарний
- Кіра Гамільтон-другий сорт іспанського занурення вчителя, Groveland елементарний
- Брук Ігл-учитель четвертого класу, Excelsior елементарний
- Джен Уотсон-РСК учитель, Minnewashta елементарно
- Кеті го-другий сорт китайського занурення вчителя, мальовничі висоти елементарний
- Крістіан Гофф, учитель мови, Міннецька освіта
НАГОРОДИ СПІВРОБІТНИКІВ MINNETONKA ЗА ДОСКОНАЛІСТЬ ДІТЕЙ
- Дженні Бодурка-Міннецька освіта в громаді, адміністратор
- Дерек Нельсон-Міннетонка середньої школи, харчування послуги
- Юлія Сепер-Міннетонка громада освіта, діловодство
- Хайді Гуeth-Міннетонка середньої школи, управління студентського менеджменту, ліцензовані професійні
- Ліза Кейто-Гровета елементарний, Парапрофесіонал
- Сінді Олсон-мальовничі висоти елементарних, Парапрофесійні
КОМАНДНА НАГОРОДА ЗА ДОСКОНАЛІСТЬ У СПІВПРАЦІ
- Роджер Андре, директор, ПЕРЕВАГА
- Міссі Bemm, координатор програми, ПЕРЕВАГА
- Олена Оцольскі, помічник офісу, ПЕРЕВАГА
НАГОРОДИ ВОЛОНТЕРІВ/БІЗНЕС-ПАРТНЕРІВ
- Карен Winterhof & Емі Kriesch, Міннетонка дошкільного та ECFE
- Джон Вудберн, молодіжна премія
- Подія скутер & мотоцикл безпеки команди, дорослий нагорода
- Уейн Петерсон, Піца Доміно, організація/бізнес-партнер Award
НАГОРОДИ СПІНАКЕРА
- Девід Келлі, волонтер на Clear Спрінгс елементарних
- Міннеонка середня школа Вест сервіс Клаб
- Bhuvana Nandakumar, волонтер
- Кеті Маккартні, волонтер на Excelsior елементарних
- Надія дім Студентський клуб і радники/за межами партнерів, середній школі Міннетонка
ЗОЛОТІ ПАРТИТУРИ VANTAGE
- Брайан Фріз, чайний бар Sencha
НАЗВАНІ НАГОРОДИ
- Каарі Кокс, спеціальний викладач освіти в Clear Springs Початковий, Чарлі Парнелл пам'ятна нагорода за досконалість у спеціальній освіті
- Крістіна Дарбут, Clear Springs другого класу іспанського занурення вчителя, Бред рада премії за досконалість в початковій освіті
- Джефф Ренлунд, вчитель початкової фізичної освіти, Меморіальна премія Джойса Густафсона
ОГОЛОШЕНО НАГОРОДИ 14 ТРАВНЯ
- Працівник служби нагороди на честь 20, 25, 30, 35 і 40 років
- 2021 Міннесота викладач року кандидатів
Якщо у вас виникли запитання про програму святкування досконалості 2020, будь ласка, зв'яжіться з JacQui Getty, виконавчим директором з комунікацій для шкіл Minnetonka в jacqui.getty@minnetonkaschools.org.