Контакти
Установчі
Jeannine Adair
Назви:
Учитель мовлення, Сертифікація Аша
Ролей:
Професорсько-викладацький склад &
Локації:
Сценічний висот елементарний
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Стефанус Баденхорст
Титули:
Психолог, головний тренер тенісисток
Ролей:
Професорсько-викладацький склад &
Місця:
Початкова школа Діпхейвен, Східна середня школа Міннетонки
Відділи:
Служба підтримки студентів, тренер 1016, тренер 1017
Електронна пошта:
Саманта Бодле
Титули:
Адаптований вчитель фізкультури, вчитель фізкультури, більше ніж рожевий інструктор
Ролей:
Професорсько-викладацький склад &
Місця проведення:
Початкова школа Діпхейвен, Громадський освітній центр Міннетонки, Tonka Online
Відділи:
Спільнота освіта, фізична освіта, спеціальна освіта
Електронна пошта:
Патрісія Базині
Назви:
Раннього дитини спеціальний Ед пара
Ролей:
Професорсько-викладацький склад &
Локації:
Міннеонка центр освіти громади
Відділи:
ECSE
Електронна пошта:
Ліза Беаль
Назви:
Раннього дитини спеціальний Ед пара
Ролей:
Професорсько-викладацький склад &
Локації:
Міннеонка центр освіти громади
Відділи:
ECSE
Електронна пошта:
Андреа Беккер
Назви:
Спецкоординатор з освіти
Ролей:
Професорсько-викладацький склад &
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Меган Беккер
Назви:
Вчитель спеціальної освіти
Ролей:
Професорсько-викладацький склад &
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Крістін Бергер
Назви:
Вчитель спеціальної освіти
Ролей:
Професорсько-викладацький склад &
Локації:
Мінновишта елементарна
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Юліанна Бергер
Назви:
Вчитель інвалідності фізичного здоров'я, фасилітатор спеціальної освіти
Ролей:
Професорсько-викладацький склад &
Місця розташування:
Excelsior Елементарний, районний сервісний центр
Відділи:
Служба підтримки студентів, Спеціальна освіта
Електронна пошта:
Анна Берна
Назви:
Помічник програми Ecse Office
Ролей:
Професорсько-викладацький склад &
Локації:
Міннеонка центр освіти громади
Відділи:
ECSE
Електронна пошта:
Джилл Беух
Назви:
Сертифікація Nbc-Ot, ок терапевт
Ролей:
Професорсько-викладацький склад &
Локації:
Мінновишта елементарна
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Емі Бібер
Назви:
Вчитель спеціальної освіти
Ролей:
Професорсько-викладацький склад &
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Ніна Богуславська
Назви:
Вчитель спеціальної освіти
Ролей:
Професорсько-викладацький склад &
Місця розташування:
Очистити джерела елементарних, Excelsior елементарних
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Сьюзан Боннема
Назви:
Учитель мови
Ролей:
Професорсько-викладацький склад &
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Крістін Брен
Назви:
Виконавчий директор Спеціальний Ед і Елл
Ролей:
Професорсько-викладацький склад &
Локації:
Районний сервісний центр
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Рошель коричневий
Назви:
Ранній дитячий спеціальний вчитель Ед
Ролей:
Професорсько-викладацький склад &
Локації:
Міннеонка центр освіти громади
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Крістен Брюкшен
Назви:
Вчитель спеціальної освіти
Ролей:
Професорсько-викладацький склад &
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Емі Бутерт
Назви:
Вчитель спеціальної освіти
Ролей:
Професорсько-викладацький склад &
Локації:
Сценічний висот елементарний
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Керол Бутейн
Назви:
Раннього дитини спеціальний Ед пара
Ролей:
Професорсько-викладацький склад &
Локації:
Міннеонка центр освіти громади
Відділи:
ECSE
Електронна пошта:
Мері Каллахан
Назви:
Вчитель спеціальної освіти
Ролей:
Професорсько-викладацький склад &
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта: