Довідник співробітників
Тавія Снайдер
Назви:
Пляжний рятувальник, провідний рятувальник
Локації:
Міннетонка державні школи
Відділи:
Водних видів спорту
Електронна пошта:
Вольфрам Ying так
Титули:
Викладач пара-китайської мови в класі, викладач збагачувального класу, репетитор
Місця розташування:
Excelsior Початковий, Міннетонка Освітнього центру спільноти
Відділи:
Освіта спільноти, Excelsior
Електронна пошта:
Одрі Соетанто
Титули:
Тренер з плавання, рятувальник на пляжі, інструктор з плавання
Локації:
Міннетонка державні школи
Відділи:
Водних видів спорту
Електронна пошта:
Емі Соммерс
Звання:
Вчитель готовності до кар'єри, вчитель природничих дисциплін
Локації:
Середній школі міннетонка
Кафедри:
Викладач за спеціальним завданням, Середня школа, Природничі науки
Електронна пошта:
Стефан Сонгстад
Назви:
Вивчення англійської мови Пара
Місця розташування:
Excelsior елементарний, Гровленд елементарний
Відділи:
Окружний, Гровленд
Електронна пошта:
Одрі Соннек
Титули:
Інструктор з плавання, рятувальник на пляжі, рятувальник в басейні
Локації:
Міннетонка державні школи
Відділи:
Водних видів спорту
Електронна пошта:
Олександр Су
Назви:
Плавати інструктором
Локації:
Міннетонка державні школи
Відділи:
Водних видів спорту
Електронна пошта:
Світанок Соренсон
Титули:
Технологічна освіта, CC Skiing Boys-Assistant
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Кафедри:
Технічна освіта, тренер 1014
Електронна пошта:
Адела Сорлі
Назви:
Пара-іспанська мова в класі, пара-читання в класі, пара-обідня перерва/ігровий майданчик
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Глибокогафен (Евен)
Електронна пошта:
Хетті Сорреллс
Титули:
Тренер бігового клубу Minnetonka Running Club
Локації:
Міннеонка центр освіти громади
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Росіо Сотело Арс
Назви:
Учитель світової мови-іспанської мови
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Світова мова
Електронна пошта:
Еллісон Суба
Назви:
Дослідники-помічника студента
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Сандра Суба
Назви:
Координатор з управління персоналом
Локації:
Районний сервісний центр
Відділи:
Людських ресурсів
Електронна пошта:
Ешлі Сукуп
Титули:
Тренер-інструктор групи підтримки, вчитель 1 класу
Місця розташування:
Excelsior Початковий, Міннетонка Освітнього центру спільноти
Відділи:
Елементарно, громада освіта
Електронна пошта:
Савана Суле
Титули:
Інструктор з плавання, тренер учнів з гімнастики
Локації:
Міннеонка центр освіти громади, державні школи Міннетонка
Відділи:
Освіта громади, водні
Електронна пошта:
Бенгальна людина
Назви:
Приготувати помічник
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка, Початкова
Відділи:
Харчування Послуги
Електронна пошта:
Дженна Спайлінг
Назви:
Клас 6 Вчителя
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Шейла Сполдінг
Назви:
Ранній дитячий спеціальний вчитель Ед
Локації:
Міннеонка центр освіти громади
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Лорі Спір
Назви:
Вчитель математики
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Математики
Електронна пошта:
Емілі Шпехт
Назви:
Дослідники-помічника студента
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Цінг Прискорення
Титули:
Викладач китайського занурення в Елем
Локації:
Сценічний висот елементарний
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Прискорення Урсули
Назви:
Учитель 2 класу
Локації:
Очистити Спрінгс елементарний
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Хлоя Спайкерс
Назви:
Дослідники програми помічника
Локації:
Сценічний висот елементарний
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Лорі Спенсер
Назви:
Медіа-парапрофесійні
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Groveland
Електронна пошта:
Текулія Спенсер
Назви:
Помічник із поведінки провідників
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Крістен Спілан
Назви:
Вчитель спеціальної освіти
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Олександр Спіллум
Назви:
Суддя
Локації:
Міннеонка центр освіти громади
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Енн Спот.
Назви:
Параграф про академічну підтримку студентів, Параграф про автобуси та дорожній рух
Локації:
Мінновишта елементарна
Відділи:
Minnewashta
Електронна пошта:
Мадлен Сен-Мартен
Титули:
Психолог, Ncsp-Psych Nat'L Cert, будівельний супервайзер
Місцезнаходження:
Західна середня школа Міннетонки, Громадський освітній центр Міннетонки, Районний сервісний центр
Відділи:
Освіта громади, Послуги студентської підтримки
Електронна пошта:
Мішель Стек
Назви:
Спеціальна освіта Пара, Наглядовий пара
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Середня школа Захід
Електронна пошта:
Єлизавета Станчик
Назви:
Теніс дівчата asst тренер
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Тренер 1015
Електронна пошта:
Бенджамін Стенерсон
Назви:
Тонка онлайн-координатор, вчителька природничих наук
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Учитель з специфікації призначення, наука
Електронна пошта:
Гвендолін Стенгель
Назви:
Автобус і рух Пара, Клас Пара
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Глибокогафен (Евен)
Електронна пошта:
Зірка римми
Назви:
Дослідники керівник програми
Локації:
Очистити Спрінгс елементарний
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Маккінзі Старнс
Назви:
Дослідники-помічника студента
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Ліндсей Сташек
Назви:
Шкільний радник
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Відділи:
Керівництво & Консультування
Електронна пошта:
Дженніфер Штаубер
Назви:
Служба підтримки студентів Office Asst
Місця розташування:
Районний сервісний центр, Парус
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Дженна Стаунтон
Титули:
Координатор оцінювання, вчитель RTI (з урахуванням інтервалу), вчитель 1-го класу
Місця розташування:
Очистити джерела елементарних, Excelsior елементарних
Кафедри:
Математика, Початкова, Викладач за сумісництвом, Розділ 1
Електронна пошта:
Жаклін Штефель
Титули:
Координація закупівель - Страхування - Вибори
Локації:
Районний сервісний центр
Відділи:
Бізнес офіс
Електронна пошта:
Роберт Штеффель
Назви:
Приготувати помічник
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Харчування Послуги
Електронна пошта:
Джон Штеффен
Назви:
Легка атлетика-Хлопці-Асистент
Локації:
Середній школі міннетонка
Кафедри:
Тренер 1019
Електронна пошта:
Моллі Штеффен
Назви:
Пункт спеціальної освіти
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Середню школу
Електронна пошта:
Вільям Штейнгас
Назви:
Суддя
Локації:
Міннеонка центр освіти громади
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Ніколь Стейнкраус
Назви:
Світова мова-учитель французької мови
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка Сходу, Середня школа Міннетонка Захід
Відділи:
Світова мова
Електронна пошта:
Джолі Штельмакгер
Назви:
Пункт спеціальної освіти
Локації:
Очистити Спрінгс елементарний
Відділи:
Очистити джерела
Електронна пошта:
Дженніфер Степан
Назви:
Аша сертифікації, викладач мови
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка, Середня школа Міннетонка Захід
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Джошуа Стефан
Титули:
Легка атлетика-дівчата-керівник, вчителька здоров'я
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка, Середня школа Міннетонка Захід
Відділи:
Здоров'я, Тренер 1012, Тренер 1016, Тренер 1017, Тренер 1020
Електронна пошта:
Сара Стефан
Назви:
Учитель 2 класу
Локації:
Сценічний висот елементарний
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Джеймс Стівен
Титули:
Тренер з пляжного волейболу
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Громадська освіта, Тренер 1015
Електронна пошта: