Довідник співробітників
Шарлотта Еманофф
Назви:
Дослідники-помічника студента
Локації:
Сценічний висот елементарний
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Аліса Енґдаль
Назви:
Дсв терапевт, РХБ-от сертифікація
Місця розташування:
Очистити джерела елементарних, Excelsior елементарних
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Кейтлін Енгельманн
Назви:
1 клас іспанської мови
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Данна Енгеман
Назви:
Дослідники програми помічника
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Джозеф Енгеман
Назви:
Пункт "автобус і трафік", пункт спеціальної освіти
Локації:
Мінновишта елементарна
Відділи:
Minnewashta
Електронна пошта:
Енн Інгліш
Титули:
Асистент програми "Дослідники", парафія спеціальної освіти для дітей раннього віку, парафія дошкільних закладів Міннетонки
Локації:
Міннеонка центр освіти громади
Відділи:
Громадська освіта, Ecfe, Ecse
Електронна пошта:
Ребекка Енгстром
Назви:
Викладач мови мистецтв
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Мова мистецтва
Електронна пошта:
Даніель Еріксен
Назви:
Викладач музичної академії, викладач оркестру
Місця розташування:
Міннетонка Середня школа Сходу, Міннетонка Середня школа Захід, Міннетонка Громадська освіта Центр
Відділи:
Спільнота освіта, музика
Електронна пошта:
Бет Еріксон
Титули:
Координатор з питань фінансування спеціальної освіти
Локації:
Районний сервісний центр
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Джеффрі Еріксон
Назви:
Головний директор
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Середню школу
Електронна пошта:
Росс Еріксон
Назви:
Волейбол тренер
Локації:
Міннеонка центр освіти громади
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Аманда Ерісген
Назви:
Фахівець з підтримки дітей та сім'ї
Локації:
Міннеонка центр освіти громади
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Марк Еш
Звання:
Вчитель фізичної культури, старший тренер з футболу
Локації:
Середній школі міннетонка
Кафедри:
Фізичне виховання, Тренер 1012, Тренер 1014, Тренер 1016, Тренер 1017
Електронна пошта:
Кара Еспіноза
Назви:
Соціальний працівник
Місцезнаходження:
Minnetonka Middle School East, Sail
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Жаклін Еверетт
Назви:
Спеціальна освіта Пара, автобус і рух пара
Локації:
Мінновишта елементарна
Відділи:
Minnewashta
Електронна пошта:
Роберт Евіінг
Назви:
Пара спеціальної освіти, обідня зала / дитячий майданчик / наглядовий пара, автобус та дорожній пара
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Excelsior
Електронна пошта:
Вонду Евнету
Назви:
Зберігач
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Будинки та сади
Електронна пошта:
Терези Exenberger
Назви:
Шкільний радник
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Керівництво & Консультування
Електронна пошта:
Хізер Ейріч
Назви:
Учитель соціальних досліджень
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Соціальних досліджень
Електронна пошта:
Анжела Ярмарокбрат
Назви:
Учитель світової мови-німців
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Світова мова
Електронна пошта:
Райан Фарнан
Назви:
Суддя
Локації:
Міннеонка центр освіти громади
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Єлизавета Фарнум
Назви:
Аша сертифікації, викладач мови
Локації:
Гровета елементарна, Міннецька центр освіти громади
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Джеральд Фаррелл
Титули:
Тренер бігового клубу Minnetonka Running Club
Локації:
Міннеонка центр освіти громади
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Сьюзен Фаррелл
Назви:
Клас 5 Вчителя
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Крісті Фаснахт
Назви посад:
Спеціаліст з бухгалтерського обліку/казначей
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Бізнес офіс
Електронна пошта:
На-Лінг Фауст
Назви:
Клас 4 Вчитель китайської мови
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Аманда Фей
Титули:
Директор з навчальних технологій
Локації:
Районний сервісний центр
Відділи:
Навчання та навчання
Електронна пошта:
Карен плата
Назви:
Пункт спеціальної освіти
Локації:
Очистити Спрінгс елементарний
Відділи:
Очистити джерела
Електронна пошта:
Кіган Філі
Назви:
Дослідники-помічника студента
Локації:
Мінновишта елементарна
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Сюзанна Феланд
Назви:
Оркестр вчителя
Місця розташування:
Дігейвен Елементарний, Гровленд Елементарний
Відділи:
Музика
Електронна пошта:
Ліза Феллабаум
Назви:
Пара навігатора, обідня зала/дитячий майданчик/наглядовий пара
Локації:
Сценічний висот елементарний
Відділи:
Мальовничі висоти, високий потенціал
Електронна пошта:
Тімоті Феллі
Назви:
Учитель світової мови-іспанської мови
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Світова мова
Електронна пошта:
Клінтон Феннер
Назви:
Помічник директора
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Викладач за спеціальним завданням, середня школа
Електронна пошта:
Джейсон Фенске
Назви:
Плавання/Phy Ed Para, наглядовий пара
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Середня школа Захід
Електронна пошта:
Ерін Фернандес
Назви:
Керівник сайту Explorers Asst
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Келлі Фіджон
Назви:
Пункт "автобус і трафік", пункт спеціальної освіти
Локації:
Очистити Спрінгс елементарний
Відділи:
Очистити джерела
Електронна пошта:
Джеймс Фінч
Назви:
Вчитель науки
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Науки
Електронна пошта:
Тара Фінк
Назви:
Пункт спеціальної освіти
Локації:
Очистити Спрінгс елементарний
Відділи:
Очистити джерела
Електронна пошта:
Вільям Фіннерті
Назви:
Учитель мистецтва
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Відділи:
Мистецтва
Електронна пошта:
Сара Фінн-Соммерфельд
Назви:
Оркестр вчителя
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Музика
Електронна пошта:
Ванесса Фінукане-Туччо
Титули:
Рятувальник басейну, тренер з плавання для оздоровчих команд, рятувальник на пляжі
Локації:
Міннетонка державні школи
Відділи:
Водних видів спорту
Електронна пошта:
Вероніка Фінукане-Туччо
Титули:
Рятувальник басейну, інструктор з плавання, рятувальник пляжу
Локації:
Міннетонка державні школи
Відділи:
Водних видів спорту
Електронна пошта:
Кірстен Вогойеммер
Назви:
Дорослий Варіанти інструктора
Локації:
Міннеонка центр освіти громади
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Карін Фіркус
Назви:
Вчитель спеціальної освіти
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Райан Фіркус
Титули:
Помічник тренера з боротьби
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Кафедри:
Тренер 1018
Електронна пошта:
Ешлі Фірузі
Назви:
Помічник директора
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Середню школу
Електронна пошта:
Коллін Фішер
Назви:
Медіа-парапрофесійні
Локації:
Мінновишта елементарна
Відділи:
Minnewashta
Електронна пошта:
Тіффані Фіско
Назви:
Учитель читання Вілсона, вчитель ELT (Вчитель англійської мови)
Локації:
Очистити Спрінгс елементарний
Відділи:
Початкова, базова майстерність/читання
Електронна пошта:
Келлі Фішер
Назви:
Читання вчителя
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Базові навички/читання
Електронна пошта:
Керолін Фіттіпалді
Назви:
Міннетонка Майстри Плавання тренер
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Відділи:
Водних видів спорту
Електронна пошта: