Довідник співробітників
Лукас Болін
Назви:
Викладач мови мистецтв
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Мова мистецтва
Електронна пошта:
Карл Боултер
Назви:
Робототехніка помічник радника
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділів:
Спільна навчальна програма
Електронна пошта:
Кейтлін Боумен
Титули:
Тренер з волейболу на березі моря, вихователь дитячого садка "Готовий старт
Місця проведення:
Середня школа Міннетонки, початкова школа Гровленда, Громадський освітній центр Міннетонки
Відділи:
Початкова освіта, Суспільна освіта, Ecfe, Тренер 1016, Тренер 1017.
Електронна пошта:
Трент Бойум
Титули:
Художній керівник Мистецького центру "Артцентр", режисер мюзиклу "Драма-весна", художній керівник Мистецького центру "Артцентр
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Центр мистецтв, позашкільний
Електронна пошта:
Джон Бредлі
Назви:
Водний директор, плавання дівчаток головний тренер
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка, Середня школа Міннетонка Сходу
Відділення:
Водні види спорту, тренер 1014, тренер 1016, тренер 1017
Електронна пошта:
Патрісія Брандт
Титули:
Параметр нагляду за студентським містечком
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Середню школу
Електронна пошта:
Метью Брен
Титули:
Вчитель математики, викладач збагачувальних класів, координатор оцінювання
Локації:
Середній школі міннеонка, центр освіти спільноти Міннетонка
Відділи:
Математика, вчитель з специфікації призначення, освіта громади
Електронна пошта:
Дженніфер Брейденбах
Титули:
Вчителька суспільних дисциплін, консультантка Кубка знань
Локації:
Середній школі міннетонка
Кафедри:
Суспільні науки, позашкільні навчальні заклади
Електронна пошта:
Гріффін Бреннан
Назви:
Викладач мови мистецтв
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Мова мистецтва
Електронна пошта:
Андре Брюер
Назви:
Вболівальник-голова
Локації:
Середній школі міннетонка
Кафедри:
Тренер 1018
Електронна пошта:
Джонатан Broehl
Титули:
Викладач Vantage Prgm, викладач світової мови - французької мови
Локації:
Середній школі міннетонка
Кафедри:
Міжнародна мова, бізнес-освіта
Електронна пошта:
Емакат Брохман
Назви:
Помічник директора
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Викладач за спеціальним завданням, середня школа
Електронна пошта:
Стефані Брондані
Назви:
Вчитель навчальний тренер
Місця:
Середня школа Міннетонки, початкова школа Діпхейвен, початкова школа Гровленда, районний сервісний центр, "Парус
Відділи:
Q Комп
Електронна пошта:
Сьюзан Брукс
Назви:
Готувати
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Харчування Послуги
Електронна пошта:
Елеонора Браун
Назви:
Приготувати помічник
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Харчування Послуги
Електронна пошта:
Террі Браун
Титули:
Керівник програми "Дослідники", куратор кампусу, керівник програми "Дослідники
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка, Groveland початкової
Відділів:
Громадська освіта, середня школа, спільна навчальна програма
Електронна пошта:
Лія Буко
Назви:
Готувати
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Харчування Послуги
Електронна пошта:
Келлі Бунте
Назви:
Учитель соціальних досліджень
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Соціальних досліджень
Електронна пошта:
Мітчелл Бурфейн
Назви:
Технологічна освіта, Технологічна освіта, Суперпробіговий радник
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділів:
Тех Ед, спільна навчальна програма
Електронна пошта:
Мелані Бурмейстер
Назви:
Тренер з гімнастики, тренер з гімнастики
Локації:
Середній школі міннеонка, центр освіти спільноти Міннетонка
Відділи:
Громадська освіта, Тренер 1018
Електронна пошта:
Бредлі Бернхем
Титули:
Шкільний радник, асистент тренера футбольної команди хлопчиків
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Профорієнтації та консультування, Тренер 1016, Тренер 1017
Електронна пошта:
Кевін Бернс
Назви:
Вчитель науки
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Науки
Електронна пошта:
Маргарет Бернс
Назви:
Вчитель науки
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Науки
Електронна пошта:
Дженна Бусс
Назви:
Легка атлетика-Дівчата-асистентки
Локації:
Середній школі міннетонка
Кафедри:
Тренер 1019
Електронна пошта:
Сьюзан Кемпбелл
Назви:
Світова мова-учитель французької мови
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Світова мова
Електронна пошта:
Ебігейл Карлсон
Назви:
Технічний спеціаліст, Драма-зима Інше (70%)
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка, Середня школа Міннетонка Сходу
Відділи:
Центр мистецтв, позашкільний
Електронна пошта:
Джозеф Карлсон
Титули:
Вчитель математики, керівник гуртка з гольфу
Локації:
Середній школі міннетонка
Факультети:
Математика, група 1012, група 1016, група 1017, група 1020
Електронна пошта:
Михайло Кассано
Назви:
Хокей-дівчаток-асистент
Локації:
Середній школі міннетонка
Кафедри:
Тренер 1018
Електронна пошта:
Трейсі Кассано
Назви:
Хокей-Дівчата-голова
Локації:
Середній школі міннетонка
Кафедри:
Тренер 1018
Електронна пошта:
Шанайя Кастільо
Титули:
Спеціаліст з академічних досягнень, радник з питань кольорових жінок
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділів:
Середня школа, спільна навчальна програма
Електронна пошта:
Ніколас Чемблесс
Назви:
Пункт спеціальної освіти
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Середню школу
Електронна пошта:
Тара Чарльтон
Назви:
Викладач мови мистецтв
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Мова мистецтва
Електронна пошта:
Мейсон Шартьє
Назви:
Вчитель спеціальної освіти, викладач спеціальної освіти
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділів:
Служби підтримки студентів, тренер 1012
Електронна пошта:
Софія Шартран
Назви:
Викладач світової мови та іспанської мови, найкращий тренер фрісбі
Локації:
Середній школі міннеонка, центр освіти спільноти Міннетонка
Відділів:
Світова мова, освіта спільноти
Електронна пошта:
Тереза Чяччо
Назви:
Радник Дека
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділів:
Спільна навчальна програма
Електронна пошта:
Райан Кларк
Назви:
Розвиток стажиста
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Будинки та сади
Електронна пошта:
Джоел Коулман
Назви:
Учитель соціальних досліджень
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Соціальних досліджень
Електронна пошта:
Келлі Коннеллі
Титули:
Пара, що вивчає англійську мову, репетитор
Локації:
Середній школі міннеонка, центр освіти спільноти Міннетонка
Відділи:
Освіта громади, середня школа
Електронна пошта:
Брайан Косгріфф
Назви:
Спостережний Пара
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка, Середня школа Міннетонка Захід
Відділи:
Західна середня школа, тренер 1018
Електронна пошта:
Джозеф Коссет
Титули:
Вчитель природничих дисциплін, радник з академічних питань, вчитель природничих дисциплін
Локації:
Середній школі міннетонка
Кафедри:
Природничі науки, позашкільні навчальні заклади
Електронна пошта:
Дженніфер Кріст
Титули:
Хореограф музичної драми-весни
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділів:
Спільна навчальна програма
Електронна пошта:
Джон Кройл
Назви:
Викладач суспільствознавства, тренер з футболу
Розташування:
Середня школа Міннетонка, Тонка Онлайн
Факультети:
Суспільні науки, гр. 1012, гр. 1016, гр. 1017
Електронна пошта:
Йорданія Кушинг
Назви:
Викладач мови мистецтв
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Мова мистецтва
Електронна пошта:
Майкл Cutshall
Назви:
Вчитель науки
Місцезнаходження:
Середня школа Міннетонки, початкова школа Клір Спрінгс, східна середня школа Міннетонки, районний сервісний центр
Відділи:
Наука, Q Comp
Електронна пошта:
Денис Дадашев
Титули:
Тренер з плавання Minnetonka Masters, координатор рекреаційних програм з водних видів спорту, головний тренер з плавання для дівчат
Місця розташування:
Середня школа Міннетонки, Східна середня школа Міннетонки, державні школи Міннетонки
Відділення:
Водні види спорту, тренер 1014, тренер 1016, тренер 1017
Електронна пошта:
Лорен Даль
Назви:
CC Катання на лижах Дівчата-помічник, CC Катання на лижах Хлопчики-помічник
Локації:
Середній школі міннетонка
Кафедри:
Тренер 1018
Електронна пошта:
Брайан Дамманн
Назви:
Вчитель математики, тренер з футболу
Локації:
Середній школі міннетонка
Кафедри:
Математика, група 1012, група 1016, група 1017
Електронна пошта:
Ендрю Даніельсон
Назви:
Приготувати помічник
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка, мальовничі висоти початкової
Відділи:
Харчування Послуги
Електронна пошта:
Кеннет Девідсон
Назви:
Зберігач
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Будинки та сади
Електронна пошта: