Довідник співробітників
Світанок Соренсон
Титули:
Технологічна освіта, CC Skiing Boys-Assistant
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Кафедри:
Технічна освіта, тренер 1014
Електронна пошта:
Ліндсей Сташек
Назви:
Шкільний радник
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Відділи:
Керівництво & Консультування
Електронна пошта:
Ніколь Стейнкраус
Назви:
Світова мова-учитель французької мови
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка Сходу, Середня школа Міннетонка Захід
Відділи:
Світова мова
Електронна пошта:
Томас плитки
Титули:
Вчитель природничих наук, вчитель природничих наук, радник Кубка знань
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Кафедри:
Природничі науки, факультативні заняття, тренер 1014
Електронна пошта:
Фредерік фонду
Назви:
Вчитель науки, 6 клас Учитель
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка Сходу, Середня школа Міннетонка Захід
Відділи:
Елементарний, Наука
Електронна пошта:
Джессіка фондової
Назви:
Учитель іспанської занурення, 6-й клас Іспанська Imm вчитель, іспанська занурення вчителя
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Кафедри:
Початкова школа, Світова мова, Тренер 1014
Електронна пошта:
Карін Столар
Титули:
Провідний тренер Minnetonka Masters
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Відділи:
Водних видів спорту
Електронна пошта:
Скотт Сторлі
Титули:
Помічник тренера з футболу для дівчат, вчитель іспанської мови, вчитель іспанської мови для 6 класу, вчитель іспанської мови
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка, Середня школа Міннетонка Сходу
Кафедри:
Початкова школа, суспільствознавство, група 1016, група 1017
Електронна пошта:
Теган Стемке Петерсон
Назви:
Вчитель спеціальної освіти
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Меліса Сноум
Назви:
Учитель охорони здоров'я, Учитель фізичного виховання
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Відділи:
Фізичне виховання, здоров'я
Електронна пошта:
Сара Сведлунд
Назви:
Учитель сімейного споживача Sci
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Відділи:
(Футбольний клуб)
Електронна пошта:
Келлі Свенсон
Назви:
Вчитель спеціальної освіти, викладач спеціальної освіти
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Відділів:
Служби підтримки студентів, спільна навчальна програма
Електронна пошта:
Кірстен Тецлафф
Титули:
Вчителька 6 класу, інформатики, консультантка з питань об'єднання кодерів
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Факультети:
Математичний, початковий, технічна освіта, спільні навчальні програми
Електронна пошта:
Келсі Тінгволд
Титули:
Вчителька мовних дисциплін, вчителька 6 класу
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Відділи:
Елементарний, мовне мистецтво
Електронна пошта:
Анжела Тума
Титули:
Вчитель читання, вчитель іноземних мов, вчитель 6 класу
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Відділи:
Початкова, Базові навички/читання, Мовне мистецтво
Електронна пошта:
Робін Ван Нест
Назви:
Уілсон Читання Вчителя
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Відділи:
Базові навички/читання
Електронна пошта:
Джеральд Вандам
Назви:
Міннетонка Майстри Плавання тренер
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Відділи:
Водних видів спорту
Електронна пошта:
Катерина Вонешен
Назви:
Академічний студент підтримки Пара
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Відділи:
Середня школа Сходу
Електронна пошта:
Дуглас Вернер
Назви:
Учитель соціальних досліджень
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Відділи:
Соціальних досліджень
Електронна пошта:
Джейкоб Вестмен
Назви:
Клас 6 Вчителя
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка Сходу, Середня школа Міннетонка Захід
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Нора Войцеховський
Назви:
Викладач мови мистецтв
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Відділи:
Мова мистецтва
Електронна пошта:
Сьюзен Вовк
Назви:
Вчитель фізичної культури, няня/інструктор з догляду за хворими вдома
Місця розташування:
Східна середня школа Міннетонки, Громадський освітній центр Міннетонки, Tonka Online
Кафедри:
Громадська освіта, Фізичне виховання
Електронна пошта:
Донелл Райт
Назви:
Помічник офісу в середній школі
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Відділи:
Середня школа Сходу
Електронна пошта:
Лінг Ю.
Назви:
Спостережний пара, Академічний студентський супровід Пара
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Відділи:
Середня школа Сходу
Електронна пошта:
Сяохуан Чжан
Назви:
Викладач китайського занурення, викладач китайського занурення
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Відділи:
Учитель за специфікацією призначення, світова мова
Електронна пошта:
Сінь Чжен
Назви:
Парапедагог спеціальної освіти, парапедагог-куратор, парапедагог китайської мови, парапедагог китайської мови
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Відділи:
Середня школа Сходу
Електронна пошта:
Джейн Зінс
Назви:
Фахівець з медіа
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка Сходу, Середня школа Міннетонка Захід
Відділи:
Медіа
Електронна пошта: