Довідник співробітників
Ліндсі Андерсон
Назви:
Спеціальна освіта Пара, обідня/дитяча пара, автобус і рух пара
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Освіта спільноти, Excelsior
Електронна пошта:
Лорі Андерсон
Назви:
Учитель 1 класу
Локації:
Сценічний висот елементарний
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Марія Андерсон
Назви:
Готувати
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка Сходу, Середня школа Міннетонка Захід
Відділи:
Харчування Послуги
Електронна пошта:
Мелані Андерсон
Назви:
Зберігач
Локації:
Середній школі міннеонка, центр освіти спільноти Міннетонка
Відділи:
Будинки та сади
Електронна пошта:
Майкл Андерсон
Назви:
Інструктор музичної академії, вчитель музики
Локації:
Середня школа міннетонка Схід, центр освіти співтовариства Міннеонка
Відділи:
Спільнота освіта, музика
Електронна пошта:
Мітчелл Андерсон
Назви:
Учитель фізичного виховання
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Фізичне виховання
Електронна пошта:
Мона Андерсон
Назви:
Інструктор музичної академії, вчитель музики
Локації:
Гровета елементарна, Міннецька центр освіти громади
Відділи:
Спільнота освіта, музика
Електронна пошта:
Рейд Андерсон
Назви:
Учитель мистецтва
Розташування:
Deephaven Elementary, Тонка Онлайн
Відділи:
Мистецтва
Електронна пошта:
Вільям Андерсон
Звання:
Провідний рятувальник, Пляжний рятувальник
Локації:
Міннетонка державні школи
Відділи:
Водних видів спорту
Електронна пошта:
Олівія Андерсон-Блайт
Назви:
Спеціальна освіта Пара, керівник програми дослідників
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Освіта громади, Гровланд
Електронна пошта:
Роджер Андре
Назви:
Виконавчий директор Vantage
Локації:
Vantage
Відділи:
Бізнес офіс
Електронна пошта:
Сінді Ансар
Назви:
Головний директор
Локації:
Мінновишта елементарна
Відділи:
Minnewashta
Електронна пошта:
Моллі Ндрикан
Назви:
Здоров'я пункт
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Groveland
Електронна пошта:
Тоня Андрускевич
Назви:
Легка атлетика-Дівчата-асистентки
Локації:
Середній школі міннетонка
Кафедри:
Спільне навчання, група 1016, група 1017, група 1020
Електронна пошта:
Кейтлін Анлауф
Титули:
Студентський тренер зі спортивної гімнастики
Локації:
Міннеонка центр освіти громади
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Марія Ансальдо
Назви:
Параіспанська в класі, Параіспанська для тих, хто вивчає англійську мову
Місця:
Початкова школа Діпхейвен, початкова школа Мінневашта
Відділи:
Мінневашта, районний
Електронна пошта:
Юлія Антонсен
Назви:
Вчитель дитячого садка
Місця розташування:
Excelsior елементарний, Гровленд елементарний
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Ревека Апмонте
Назви:
Учитель світової мови-іспанської мови
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Світова мова
Електронна пошта:
Керол Аппел
Титули:
Репетитор, викладач фортепіано
Локації:
Міннеонка центр освіти громади
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Ліза Аргір
Назви:
Спеціальна освіта парапедагогіка, класна парапедагогіка англійської мови, класна парапедагогіка англійської мови, класна парапедагогіка англійської мови.
Локації:
Мінновишта елементарна
Відділи:
Minnewashta
Електронна пошта:
Крістін Арітт-Монтгомері
Назви:
Пункт спеціальної освіти
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Середню школу
Електронна пошта:
Крістофер Арнольд
Назви:
Зберігач
Локації:
Мінновишта елементарна
Відділи:
Будинки та сади
Електронна пошта:
Патриція Арнц
Назви:
Фортепіано супроводжуваний
Місця:
Початкова школа Діпхейвен, початкова школа Мінневашта, початкова школа Сценік Хайтс
Відділи:
Елементарний, Глибокий
Електронна пошта:
Стівен Аронсон
Назви:
Хокей-хлопчики-асистент
Локації:
Середній школі міннетонка
Кафедри:
Тренер 1018
Електронна пошта:
Джошуа Арройо
Назви:
Зберігач
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Будинки та сади
Електронна пошта:
Марк Асанович
Назви:
Учитель фізичного виховання
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Фізичне виховання
Електронна пошта:
Лінн Ешлі
Назви:
Дослідники програми помічника
Локації:
Очистити Спрінгс елементарний
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Крістін Асукво
Титули:
Репетитор, вихователь іспанської мови в дитячому садку
Локації:
Мінновишта елементарна, Міннецька центр освіти громади
Відділи:
Елементарно, громада освіта
Електронна пошта:
Марія Аткінсон
Назви:
Спеціаліст з маркетингу
Локації:
Міннеонка центр освіти громади
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Річард Атвуд
Звання:
Асистент юнаків з гірськолижного спорту, Асистент дівчат з гірськолижного спорту
Локації:
Середній школі міннетонка
Кафедри:
Тренер 1018
Електронна пошта:
Хейлі Ауран
Титули:
Більше ніж рожевий інструктор, вчитель 5 класу
Місця проведення:
Початкова школа Клір Спрінгс, Громадський освітній центр Міннетонки, державні школи Міннетонки
Відділи:
Початкова освіта, Громадська освіта, Водні види спорту
Електронна пошта:
Еріка Астерман
Назви:
Вчитель читання, вчитель 3 класу
Місця розташування:
Дігейвен Елементарний, Гровленд Елементарний
Відділи:
Початкова, базова майстерність/читання
Електронна пошта:
Наталі Азбілл
Назви:
Наставник
Локації:
Міннеонка центр освіти громади
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Гарі Бахлер
Назви:
Зберігач
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка, мальовничі висоти початкової
Відділи:
Будинки та сади
Електронна пошта:
Макензі Бахманн
Назви:
Викладач мови мистецтв
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Мова мистецтва
Електронна пошта:
Лорена Бекон
Назви:
Класний керівник, керівник автобусів та дорожнього руху, репетитор
Локації:
Чіткі пружини елементарна, Міннецька центр освіти громади
Відділи:
Освіта громади, Чисті Джерела
Електронна пошта:
Стефанус Баденхорст
Титули:
Тенісний тенісист, психолог
Місця:
Початкова школа Діпхейвен, Східна середня школа Міннетонки
Відділи:
Студентська служба підтримки, каб. 1016, каб. 1017, каб. 1020
Електронна пошта:
Мікаела Баглі
Титули:
Головний юніорський тренер плавального клубу Міннетонки
Локації:
Міннетонка державні школи
Відділи:
Водних видів спорту
Електронна пошта:
Стефані Багстад
Назви:
Наставник
Локації:
Міннеонка центр освіти громади
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Моллі Бахнеман
Назви:
Дошкільний навчальний заклад Mtka - Ecfe - Координатор молодших дослідників
Локації:
Міннеонка центр освіти громади
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Микола Бахр
Титули:
Комп'ютерні науки, радник з робототехніки, технологічна освіта
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділів:
Тех Ед, спільна навчальна програма
Електронна пошта:
Ден Байєр
Назви:
Суддя
Локації:
Міннеонка центр освіти громади
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Ніколь Бейлі
Назви:
Учитель 2 класу
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Хізер Бейкер
Титули:
Проект поглибленого навчання Think Para, Керівник програми Explorers, Керівник програми Explorers
Місця розташування:
Excelsior елементарний, мальовничі висоти елементарні
Відділи:
Освіта громади, високий потенціал
Електронна пошта:
Джошуа Бакке
Назви:
Учитель фізичного виховання
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Відділи:
Фізичне виховання
Електронна пошта:
Крістіна Баллой
Титули:
Асистентка гольфісток, вчителька фізичного виховання
Локації:
Середній школі міннетонка
Кафедри:
Фізичне виховання, тренер 1014, тренер 1020
Електронна пошта:
Мері Болсруд
Назви:
Викладач мови мистецтв
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Мова мистецтва
Електронна пошта:
Емма Банашак
Назви:
Вчитель математики
Локації:
Середній школі міннетонка схід
Відділи:
Математики
Електронна пошта:
Джинхьонг Банг
Титули:
Імітація судового процесу помічника радника
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділів:
Спільна навчальна програма
Електронна пошта: