Довідник співробітників
Клер Шмітт
Титули:
Вчителька 6 класу, вчителька математики
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка Сходу, Середня школа Міннетонка Захід
Кафедри:
Математика, Початкова освіта
Електронна пошта:
Ненсі Шнайдер
Назви:
Пара для навчання, репетитор
Локації:
Середньо-Західна середня школа західного, Міннетонка центр освіти співтовариства
Відділи:
Освіта громади, Середня школа Захід
Електронна пошта:
Анна Шенбергер
Титули:
Тренер з підготовки вчителів, вчитель 6 класу
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка, Середня школа Міннетонка На схід, Середня школа Міннетонка Захід
Відділи:
Початкова освіта, природничі науки, Q Comp
Електронна пошта:
Кейтлін Шредер
Назви:
Учитель 6 класу, учитель 6 класу
Локації:
Середньо-Західна середня школа західного, Міннетонка центр освіти співтовариства
Відділи:
Елементарно, громада освіта
Електронна пошта:
Джеймс Сєдейський
Назви:
Зберігач
Місця розташування:
Чисті джерела початкової, Міннетонка Середня школа Захід
Відділи:
Будинки та сади
Електронна пошта:
Цзявей Шен
Назви:
Китайський вчитель занурення, 6 клас Китайський Imm вчитель
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка Сходу, Середня школа Міннетонка Захід
Відділи:
Початкова, світова мова
Електронна пошта:
Елісон Шук
Назви:
Вчитель науки
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Науки
Електронна пошта:
Моллі Шульц
Титули:
Репетитор, викладач мовних дисциплін
Локації:
Середньо-Західна середня школа західного, Міннетонка центр освіти співтовариства
Відділи:
Громадська освіта, Мовне мистецтво, Середня школа на Заході
Електронна пошта:
Наталі Сімс
Назви:
Менеджер кухаря
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Харчування Послуги
Електронна пошта:
Калінн Слабо
Назви:
Викладач мови мистецтв
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Мова мистецтва
Електронна пошта:
Шеллі Шлатор
Назви:
Заступник з питань спеціальної освіти, наглядач, тренер з виконавчими функціями
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Середня школа Захід
Електронна пошта:
Світанок Сміт
Назви:
Спостережний пара, Спеціальна освіта Пара
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Середня школа Захід
Електронна пошта:
Елізабет Сміт
Назви:
Спеціальний асистент офісу освіти
Місця розташування:
Groveland початкової, Міннетонка Середня школа Захід
Відділи:
Гровленд, Західна середня школа
Електронна пошта:
Мадлен Сен-Мартен
Титули:
Психолог, Ncsp-Psych Nat'L Cert, будівельний супервайзер
Місцезнаходження:
Західна середня школа Міннетонки, Громадський освітній центр Міннетонки, Районний сервісний центр
Відділи:
Освіта громади, Послуги студентської підтримки
Електронна пошта:
Мішель Стек
Назви:
Спеціальна освіта Пара, Наглядовий пара
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Середня школа Захід
Електронна пошта:
Ніколь Стейнкраус
Назви:
Світова мова-учитель французької мови
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка Сходу, Середня школа Міннетонка Захід
Відділи:
Світова мова
Електронна пошта:
Дженніфер Степан
Назви:
Аша сертифікації, викладач мови
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка, Середня школа Міннетонка Захід
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Джошуа Стефан
Титули:
Легка атлетика-дівчата-керівник, вчителька здоров'я
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка, Середня школа Міннетонка Захід
Відділи:
Здоров'я, Тренер 1012, Тренер 1016, Тренер 1017, Тренер 1020
Електронна пошта:
Фредерік фонду
Назви:
Вчитель науки, 6 клас Учитель
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка Сходу, Середня школа Міннетонка Захід
Відділи:
Елементарний, Наука
Електронна пошта:
Емілі Свагель
Назви:
Учитель мистецтва
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Мистецтва
Електронна пошта:
Дженніфер Сиверсон
Назви:
Учитель охорони здоров'я
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Здоров’я
Електронна пошта:
Тайлер Тіель
Назви:
Учитель соціальних досліджень
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Початкова, Соціальні дослідження
Електронна пошта:
Вільям Томас
Назви:
Зберігач
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Будинки та сади
Електронна пошта:
Ребека Томассон
Назви:
Легка атлетика-Дівчата-асистентки
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Кафедри:
Тренер 1019
Електронна пошта:
Ребекка Тініччі
Назви:
Помічник шкільного офісу
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Середня школа Захід
Електронна пошта:
Аліса Торнес
Назви:
Здоров'я пункт
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Середня школа Захід
Електронна пошта:
Рашель Тунгсет
Титули:
Асистент збагачення поведінки, тренер з виконавчих функцій, пара-тренер, пара-тренер зі спеціальної освіти
Локації:
Середньо-Західна середня школа західного, Міннетонка центр освіти співтовариства
Відділи:
Освіта громади, Середня школа Захід
Електронна пошта:
Крістофер Урбія
Назви:
Зберігач
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Будинки та сади
Електронна пошта:
Паула Варго
Назви:
Пункт спеціальної освіти
Місця розташування:
Чисті джерела початкової, Міннетонка Середня школа Захід
Відділи:
Чисті джерела, Середня школа Захід
Електронна пошта:
Саманта Вольмер
Титули:
Паралельно з спеціальною освітою, паралельно з виконавчими функціями тренера, паралельно з наглядовою діяльністю
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Середня школа Захід
Електронна пошта:
Емі Волш
Титули:
Більше ніж рожевий інструктор, помічник кухаря
Локації:
Середньо-Західна середня школа західного, Міннетонка центр освіти співтовариства
Відділи:
Освіта громади, харчування послуги
Електронна пошта:
Цзинбо Ван
Назви:
Викладач китайської мови 6 класу, викладач суспільствознавства, викладач китайської мови
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Початкова, Соціальні дослідження
Електронна пошта:
І-Тін Ван
Назви:
Китайський вчитель занурення
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Світова мова
Електронна пошта:
Соня Вармут
Титули:
Радник з питань кольорових жінок
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділів:
Спільна навчальна програма
Електронна пошта:
Джейкоб Вестмен
Назви:
Клас 6 Вчителя
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка Сходу, Середня школа Міннетонка Захід
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Джонатан Вестмейер
Титули:
Легка атлетика - хлопці - асистент, вчитель математики
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка, Середня школа Міннетонка Захід
Факультети:
Математика, група 1012, група 1016, група 1017, група 1020
Електронна пошта:
Метью Вілліс
Назви:
Наглядач, наглядач спортзалу, наглядач класу, наглядач класу
Місця розташування:
Міннетонка Середня школа Сходу, Міннетонка Середня школа Захід, Міннетонка Громадська освіта Центр
Відділи:
Громадська освіта, Середня школа Сходу, Будівлі та території
Електронна пошта:
Ліза Вомбатгер
Назви:
Помічник офісу в середній школі
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Середня школа Захід
Електронна пошта:
Райлі Вудрафф
Титули:
Вчитель спеціальної освіти, асистент з поведінки дослідників, асистент тенісистів
Місця розташування:
Deephaven початкової, Міннетонка Середня школа Захід
Відділи:
Громадської освіти, Служби підтримки студентів, Спільного навчання, Тренер 1020
Електронна пошта:
Габріелла Вудс
Назви:
Вчитель спеціальної освіти
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Джанет Вульф
Назви:
Спостережний Пара
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Середня школа Захід
Електронна пошта:
Цянь Сю
Титули:
Викладач китайської мови в класі, викладач спеціальної освіти, тренер з виконавчими функціями
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Середня школа Захід
Електронна пошта:
Ісаак Йейтс
Назви:
Медіа-парапрофесійні
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Середня школа Захід
Електронна пошта:
Хейлі Йегер
Назви:
Наглядова пара, тренер з виконавчими функціями, тренер зі спеціальної освіти
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Середня школа Захід
Електронна пошта:
Кортні Зібарт
Назви:
Вчитель науки
Розташування:
Середня школа Міннетонка Захід, Тонка Онлайн
Відділи:
Науки
Електронна пошта:
Джейн Зінс
Назви:
Фахівець з медіа
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка Сходу, Середня школа Міннетонка Захід
Відділи:
Медіа
Електронна пошта:
Мішель Зінс
Назви:
Уілсон Читання Вчителя
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Базові навички/читання
Електронна пошта: