Довідник співробітників
Кетрін Грейнджер
Назви:
Пункт спеціальної освіти
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Середня школа Захід
Електронна пошта:
Олександр Гріффіт
Назви:
Викладач мови мистецтв, викладач мови
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка, Середня школа Міннетонка Захід
Відділів:
Мовне мистецтво, тренер 1012
Електронна пошта:
Сара Гутьєррес
Назви:
Учитель 6 класу, учитель 6 класу
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділів:
Початкова, спільна навчальна програма
Електронна пошта:
Гей хакер
Титули:
Асистент вчителя-дефектолога, тренер з гімнастики, тренер з гімнастики
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Громадська освіта, Ексельсіор, Середня школа "Захід
Електронна пошта:
Цилінда Хагемайєр
Назви:
Приготувати помічник
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Харчування Послуги
Електронна пошта:
Джек зал
Звання:
Інструктор квесту, супервайзер, польовий супервайзер
Локації:
Міннетонська середня школа Захід, Міннетонська громадська освітня центр, Державні школи Міннетонки
Відділи:
Спільнота освіта, водні якості, Середня школа Захід
Електронна пошта:
Ян Холл
Назви:
Пункт спеціальної освіти
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Середня школа Захід
Електронна пошта:
Бейлі Хансон
Назви:
Педагог спеціальної освіти, помічник з питань збагачення
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка, Середня школа Міннетонка Захід, Центр освіти громади Міннетонка
Відділи:
Освіта громади, Послуги студентської підтримки
Електронна пошта:
Тімоті Ханус
Звання:
Тренер з хокею, вчитель фізичної культури
Локації:
Середньо-Західна середня школа західного, Міннетонка центр освіти співтовариства
Кафедри:
Громадська освіта, Фізичне виховання
Електронна пошта:
Меліса Хаскамп
Назви:
Асистентка гольфісток, вчителька суспільствознавства
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка, Середня школа Міннетонка Захід
Кафедри:
Суспільні науки, група 1020
Електронна пошта:
Олівія Герман
Назви:
Спецкоординатор з освіти
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Пеггі Гільбранди
Назви:
Психолог
Місця:
Середня школа Міннетонка, Середня школа Міннетонка Вест, Вітрило
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Скотт Хілл
Назви:
Тесляр-променя
Місця:
Західна середня школа Міннетонки, склад
Відділи:
Будинки та сади
Електронна пошта:
Маршалл Гоббс
Назви:
Зберігач
Локації:
Середньо-Західна середня школа західного, Міннетонка центр освіти співтовариства
Відділи:
Будинки та сади
Електронна пошта:
Аніка Ходель
Титули:
Викладач іспанської мови за професійним спрямуванням, викладач іспанської мови за професійним спрямуванням у 6 класі
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Початкова, світова мова
Електронна пошта:
Андреа Хоффман
Назви:
Помічник директора
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Середня школа Захід
Електронна пошта:
Філіп Хокс
Назви:
Драма - весняний мюзикл Аст 70%
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділів:
Спільна навчальна програма
Електронна пошта:
Меган Хаус
Назви:
Здоров'я пункт
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Середня школа Захід
Електронна пошта:
Емі Хоувелл
Назви:
Дсв терапевт, РХБ-от сертифікація
Місця:
Початкова школа Гровленда, початкова школа Мінневашти, початкова школа Сценік Хайтс, західна середня школа Міннетонки
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Маккензі Хаммел
Назви:
Соціальний працівник
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Сара полювання
Назви:
Навчальні технології тренер
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Вчитель на специфікації призначити
Електронна пошта:
Паула Ікола Ербіш
Назви:
Шкільний радник, шкільний радник
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка Захід, Державні школи Міннетонка
Відділів:
Керівництво & консультування, спільне навчання
Електронна пошта:
Майкл Яннінг
Назви:
Викладач оркестру, викладач музичної академії
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка, Середня школа Міннетонка Захід, Центр освіти громади Міннетонка
Відділи:
Спільнота освіта, музика
Електронна пошта:
Метью Янсен
Титули:
Технічний асистент театру, асистент драматичного мюзиклу "Весна" 70%.
Локації:
Середньо-Західна середня школа західного, Міннетонка центр освіти співтовариства
Відділи:
Громадська освіта, позашкільна освіта
Електронна пошта:
Алан Джіванатан
Титули:
Радник Кубка знань
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділів:
Спільна навчальна програма
Електронна пошта:
Даніель Жирик
Назви:
Приготувати помічник
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Харчування Послуги
Електронна пошта:
Адам Йоргенсон
Назви:
Шкільний радник
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Керівництво & Консультування
Електронна пошта:
Дженніфер Кемніц
Назви:
Приготувати помічник
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Харчування Послуги
Електронна пошта:
Тереза Кертсон
Назви:
Наглядова пара, асистент програми Explorers
Місця розташування:
Початкова міннева, Середня школа Міннетонка Захід
Відділи:
Освіта громади, Середня школа Захід
Електронна пошта:
Пітер Кіркпатрік
Назви:
Зберігач
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Будинки та сади
Електронна пошта:
Кетрін Кірлі
Назви:
Драма-весняний мюзикл Реж.
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділів:
Спільна навчальна програма
Електронна пошта:
Далтон Кнес
Назви:
Помічник директора
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Середня школа Схід, Середня школа Захід
Електронна пошта:
Міхаель Келер
Назви:
Пункт спеціальної освіти
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Середня школа Захід
Електронна пошта:
Еріка Крамбер
Назви:
Спостережний пара, Спеціальна освіта Пара
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Середня школа Захід
Електронна пошта:
Енн Кубусек
Назви:
Соціальні дослідження Китайський Imm вчитель
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка Сходу, Середня школа Міннетонка Захід
Відділи:
Соціальних досліджень
Електронна пошта:
Сара Кілло Бечер
Титули:
Легка атлетика - дівчата-асистентка, вчителька фізичної культури
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка, початкова міннева, Середня школа Міннетонка Захід
Кафедри:
Фізичне виховання, гр. 1016, гр. 1017, гр. 1020
Електронна пошта:
Мері Ланглас
Назви:
Англійська як другий вчитель Ленга
Місця розташування:
Початкова міннева, Середня школа Міннетонка Захід
Відділи:
Esl
Електронна пошта:
Кертіс Ларсен
Титули:
Тренер з підготовки вчителів, тренер з підготовки вчителів
Розташування:
Початкова школа Діпхавен, початкова школа Мінневашта, середня школа Міннетонка Захід
Відділів:
Q Comp, спільна навчальна програма
Електронна пошта:
Клер Нейзел
Назви:
Викладач мови мистецтв
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Мова мистецтва
Електронна пошта:
Каролін Лавольд
Назви:
Учитель 6 класу, вчитель науки
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Початкова школа, природничі науки, середня школа Захід
Електронна пошта:
Келлі Льюїс
Назви:
Вчитель математики, вчитель математики
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Кафедри:
Математика, група 1014, група 1016, група 1017
Електронна пошта:
Крістін Літтманн
Титули:
Вчитель світової мови - німецької мови, вчитель 6 класу
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка, Середня школа Міннетонка На схід, Середня школа Міннетонка Захід
Відділи:
Початкова, світова мова
Електронна пошта:
Алія Луссі
Назви:
Пункт спеціальної освіти
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Середня школа Захід
Електронна пошта:
Зої Лукас
Назви:
Спостережний пара, Спеціальна освіта Пара
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Середня школа Захід
Електронна пошта:
Емілі Лукенс
Назви:
Вчитель спеціальної освіти
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Холлі Макі
Назви:
Виконавчі функції Коуч Пара, Спеціальна освіта Пара
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Відділи:
Середня школа Захід
Електронна пошта:
Мішель Макрес
Титули:
Викладач з фізичної реабілітації, сертифікат Nbc-Ot, ерготерапевт, ерготерапевт
Місцезнаходження:
Середня школа Міннетонки, початкова школа Гровленда, східна середня школа Міннетонки, західна середня школа Міннетонки, районний сервісний центр, Sail
Відділи:
Служба підтримки студентів, Спеціальна освіта
Електронна пошта:
Карен Малоне
Назви:
Вчитель спеціальної освіти
Місця розташування:
Чисті джерела початкової, Міннетонка Середня школа Захід
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Лорелль Мартінес Адкінс
Назви:
Тренер зі стрільби з лука, викладач мовного мистецтва
Локації:
Середньо-Західна середня школа західного, Міннетонка центр освіти співтовариства
Відділи:
Спільнота освіта, мова мистецтва
Електронна пошта:
Дженніфер Матейка
Назви:
Учитель науки, учитель науки
Локації:
Міннеонка середня школа захід
Кафедри:
Наука, Тренер 1014
Електронна пошта: