Довідник співробітників
Відтінком Аланена
Назви:
Дитячий садок вчитель китайський
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Келлі Алтік
Назви:
Завідувач їдальні/ігрового майданчика, Завідувач академічної підтримки студентів
Локації:
Excelsior елементарна, Minnewashta елементарна
Відділи:
Excelsior, Послуги з харчування
Електронна пошта:
Jianwei Amand
Назви:
3 клас вчитель китайський
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Емі Андерсон
Назви:
Дослідники програми помічника
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Ліндсі Андерсон
Назви:
Спеціальна освіта Пара, обідня/дитяча пара, автобус і рух пара
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Освіта спільноти, Excelsior
Електронна пошта:
Юлія Антонсен
Назви:
Вчитель дитячого садка
Місця розташування:
Excelsior елементарний, Гровленд елементарний
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Марк Асанович
Назви:
Учитель фізичного виховання
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Фізичне виховання
Електронна пошта:
Хізер Бейкер
Титули:
Проект поглибленого навчання Think Para, Керівник програми Explorers, Керівник програми Explorers
Місця розташування:
Excelsior елементарний, мальовничі висоти елементарні
Відділи:
Освіта громади, високий потенціал
Електронна пошта:
Майкл Бардуелл
Назви:
Обідня кімната/дитячий майданчик Пара
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Excelsior
Електронна пошта:
Дженніфер Баталден
Назви:
Учитель 1 класу
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Коллін Батц
Назви:
Вчитель навчальний тренер
Локації:
Excelsior Елементарний, Groveland Елементарний, Мінневашта Елементарний
Відділи:
Q Комп
Електронна пошта:
Ендрю Бауер
Назви:
Клас 4 Вчителя
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Емі Бауман-Клейс
Титули:
Паралельно з автобусами та дорожнім рухом, асистент збагачення поведінки, керівник програми "Дослідники
Місця розташування:
Excelsior Початковий, Міннетонка Освітнього центру спільноти
Відділи:
Освіта спільноти, Excelsior
Електронна пошта:
Юліанна Бергер
Назви:
Фасилітатор спеціальної освіти, Фасилітатор спеціальної освіти
Місця розташування:
Початкова школа Діпхевен, початкова школа Ексельсіор, районний сервісний центр
Відділи:
Служба підтримки студентів, Спеціальна освіта
Електронна пошта:
Таммі Бхат
Назви:
Медіа-парапрофесійні
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Excelsior
Електронна пошта:
Ерік Блеквяк
Назви:
Зберігач
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Будинки та сади
Електронна пошта:
Джоні Блум
Посади:
Асистент з питань спеціальної освіти, асистент програми збагачення, асистент з питань автобусів та дорожнього руху
Місця розташування:
Excelsior Початковий, Міннетонка Освітнього центру спільноти
Відділи:
Освіта спільноти, Excelsior
Електронна пошта:
Сьюзан Боннема
Назви:
Учитель мови
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Франсіна Бойс
Назви:
Спеціальний асистент офісу освіти
Локації:
Excelsior елементарна, Minnewashta елементарна
Відділи:
Мінневашта (Excelsior)
Електронна пошта:
Марк Бротен
Назви:
Клас 3 Вчителя
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Меган Браун
Назви:
Навігатор Пара
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Високий потенціал
Електронна пошта:
Ніколь щітка
Назви:
Здоров'я пункт
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Excelsior
Електронна пошта:
Ерін Каркамуфляж
Назви:
Фахівець з медіа
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Медіа
Електронна пошта:
Адріанна Карлсон
Назви:
Керівник сайту Explorers
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Ешлі Карлсон
Назви:
Головний помічник офісу
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Excelsior
Електронна пошта:
Шуан Caudill
Назви:
Дитячий садок вчитель китайський
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Маделін Цеза
Титули:
Вихователь, корекційний педагог
Місця розташування:
Excelsior Початковий, Міннетонка Освітнього центру спільноти
Відділи:
Освіта спільноти, Excelsior
Електронна пошта:
Сіруй Чен
Назви:
5 клас учитель китайської мови
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Світанок Крістен
Назви:
Клас 3 Вчителя
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Мадлен Клейс
Назви:
Учитель мовлення, Сертифікація Аша
Місця:
Початкова школа Ексельсіор, Західна середня школа Міннетонки, Тонка Онлайн
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Ніколь Крецмейер
Назви:
Вчитель спеціальної освіти
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Стейсі Декорсі
Титули:
Директор з особливих доручень
Локації:
Excelsior елементарних, Міннетонка державних шкіл
Відділи:
Ексельсіор, Загальнорайонний
Електронна пошта:
Моллі Думалаг
Назви:
Учитель 2 класу
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Кімберлі Дюнсмор
Назви:
Спеціальна освіта Пара, класна пара-англійська Ktgn
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Очистити джерела, Excelsior
Електронна пошта:
Єлизавета Дуттон
Титули:
Викладач з підвищення кваліфікації
Місця розташування:
Очистити джерела елементарні, Deephaven елементарних, Excelsior елементарних
Відділи:
Високий потенціал
Електронна пошта:
Лорі Даттон
Назви:
Зберігач
Місця розташування:
Excelsior Початковий, Міннетонка Освітнього центру спільноти
Відділи:
Громадської освіти, будівель та територій
Електронна пошта:
Крісті Елдер
Назви:
Обідня кімната/дитячий майданчик Пара
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Excelsior
Електронна пошта:
Аліса Енґдаль
Назви:
Сертифікація Nbc-Ot, ок терапевт
Місця розташування:
Очистити джерела елементарних, Excelsior елементарних
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Роберт Евіінг
Назви:
Парафія автобусів та дорожнього руху, парафія їдальні/дитячого майданчика, парафія спеціальної освіти
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Excelsior
Електронна пошта:
На-Лінг Фауст
Назви:
Клас 4 Вчитель китайської мови
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Келлі Фішер
Назви:
Читання вчителя
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Базові навички/читання
Електронна пошта:
Кетрін Друзі
Назви:
Учитель мистецтва
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Мистецтва
Електронна пошта:
Мері Габріель
Назви:
Учитель 2 класу
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Синтія Джаннакакіс
Назви:
Вчитель спеціальної освіти
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Джоел Гоц
Назви:
Викладач музики, викладач музичної академії
Місця розташування:
Excelsior Початковий, Міннетонка Освітнього центру спільноти
Відділи:
Спільнота освіта, музика
Електронна пошта:
Міа Грейнджер
Назви:
Дослідники-помічника студента
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Кетрін Грін
Назви:
Помічник із поведінки провідників
Місця розташування:
Excelsior елементарний, мальовничі висоти елементарні
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Сара Гетлінг
Назви:
Керівник сайту Explorers Asst
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Самуель Го
Титули:
Асистент студента-дослідника, студентський тренер з гімнастики
Місця розташування:
Excelsior Початковий, Міннетонка Освітнього центру спільноти
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Мері Хемблін
Назви:
Пункт спеціальної освіти
Локації:
Excelsior елементарний
Відділи:
Excelsior
Електронна пошта: