Довідник співробітників
Лючія Адрадіо
Назви:
Дослідники програми помічника
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Сьєрра-Альто-Педерсон
Назви:
Дослідники програми помічника
Місця розташування:
Deephaven елементарний, мальовничі висоти елементарних
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Габріела Альварадо
Назви:
Спеціальна освіта паралельно, клас паралельно з іспанською мовою, автобус і дорожній рух паралельно
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Глибокогафен (Евен)
Електронна пошта:
Рейчел Амелінг
Назви:
Автобус і рух Пара, Клас Пара
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Глибокогафен (Евен)
Електронна пошта:
Елізабет Андерсон
Назви:
Викладач музики, викладач музичної академії
Місця проведення:
Початкова школа Діпхейвен, Громадський освітній центр Міннетонки, Tonka Online
Відділи:
Спільнота освіта, музика
Електронна пошта:
Кетрін Андерсон
Титули:
Класний пара-старт К, Керівник програми "Дослідники", Пара-рух автобусів та дорожнього руху
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Спільнота освіта, Deephaven
Електронна пошта:
Рейд Андерсон
Назви:
Учитель мистецтва
Розташування:
Deephaven Elementary, Тонка Онлайн
Відділи:
Мистецтва
Електронна пошта:
Марія Ансальдо
Назви:
Параіспанська в класі, Параіспанська для тих, хто вивчає англійську мову
Місця:
Початкова школа Діпхейвен, початкова школа Мінневашта
Відділи:
Мінневашта, районний
Електронна пошта:
Патриція Арнц
Назви:
Фортепіано супроводжуваний
Місця:
Початкова школа Діпхейвен, початкова школа Мінневашта, початкова школа Сценік Хайтс
Відділи:
Елементарний, Глибокий
Електронна пошта:
Еріка Астерман
Назви:
Вчитель читання, вчитель 3 класу
Місця розташування:
Дігейвен Елементарний, Гровленд Елементарний
Відділи:
Початкова, базова майстерність/читання
Електронна пошта:
Стефанус Баденхорст
Титули:
Тенісний тенісист, психолог
Місця:
Початкова школа Діпхейвен, Східна середня школа Міннетонки
Відділи:
Студентська служба підтримки, каб. 1016, каб. 1017, каб. 1020
Електронна пошта:
Ніколь Бейлі
Назви:
Учитель 2 класу
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Саманта Бодле
Назви:
Вчитель фізкультури, адаптований вчитель фі Ед, більше, ніж рожевий інструктор
Місця проведення:
Початкова школа Діпхейвен, Громадський освітній центр Міннетонки, Tonka Online
Відділи:
Спільнота освіта, фізична освіта, спеціальна освіта
Електронна пошта:
Алексіс Бекман
Назви:
Головний помічник офісу
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Глибокогафен (Евен)
Електронна пошта:
Грейс Беннін
Назви:
Дослідники керівник програми
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Юліанна Бергер
Назви:
Фасилітатор спеціальної освіти, Фасилітатор спеціальної освіти
Місця розташування:
Початкова школа Діпхевен, початкова школа Ексельсіор, районний сервісний центр
Відділи:
Служба підтримки студентів, Спеціальна освіта
Електронна пошта:
Хайді Біббі
Назви:
Пункт спеціальної освіти
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Глибокогафен (Евен)
Електронна пошта:
Трейсі Блонг
Назви:
Клас Пара-Англійська Ktgn
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Глибокогафен (Евен)
Електронна пошта:
Карл Боберг
Назви:
Клас 5 Вчителя
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Деван Бренсон
Назви:
Дослідники керівник програми
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Джордан Брайденбах
Назви:
Дослідники керівник програми
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Ганна Бриджман
Назви:
Пункт спеціальної освіти
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Глибокогафен (Евен)
Електронна пошта:
Малорі Броккамп
Назви:
Учитель 2 класу іспанська
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Стефані Брондані
Назви:
Вчитель навчальний тренер
Місця:
Середня школа Міннетонки, початкова школа Діпхейвен, початкова школа Гровленда, районний сервісний центр, "Парус
Відділи:
Q Комп
Електронна пошта:
Тереза Браун
Назви:
Пара, пара поведінкового планування, автобуса та дорожнього руху
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Глибокогафен (Евен)
Електронна пошта:
Крістен Брюкшен
Назви:
Вчитель спеціальної освіти
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Єлизавета Бургос
Назви:
5 клас іспанської мови
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Зазіль Бернс
Назви:
Помічник кухаря, їдальня/майданчик/наглядач, помічник кухаря, помічник кухаря
Місця розташування:
Дігейвен Елементарний, Гровленд Елементарний
Відділи:
Deephaven, Харчування Послуги
Електронна пошта:
Андреа Кейді
Назви:
Пункт спеціальної освіти
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Глибокогафен (Евен)
Електронна пошта:
Джек Кемпбелл
Назви:
Дослідники-помічника студента
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Літа Кантен
Назви:
Приготувати помічник
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Харчування Послуги
Електронна пошта:
Емілі Кейсі
Назви:
Дитячий садок вчитель іспанської мови
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Саманта Шеньє
Назви:
Приготувати помічник
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Харчування Послуги
Електронна пошта:
Дана Крістесен
Назви посад:
Тренер з виконавчих функцій, завідувач їдальні/ігрового майданчика, завідувач спеціальної освіти
Місця розташування:
Дігейвен Елементарний, Гровленд Елементарний
Відділи:
Діпхевен, Гровленд
Електронна пошта:
Карен Клеппер
Назви:
Учитель 1 класу
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Лінда Коулман
Титули:
Викладач з підвищення кваліфікації
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Високий потенціал
Електронна пошта:
Джуліанна Коттьє
Назви:
Дослідники програми помічника
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Алісія Кроуфорд
Назви:
Приготувати помічник
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Харчування Послуги
Електронна пошта:
Катерина Крум
Назви:
Дослідники-помічника студента
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Ніколь Далі
Назви:
Обідня кімната/дитячий майданчик Пара
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Глибокогафен (Евен)
Електронна пошта:
Елізабет Девіс
Назви:
5 клас Вчитель іспанської мови, 4 клас Вчитель
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Мавра Девані
Назви:
Англійська як другий вчитель Ленга
Локації:
Deephaven елементарний, Міннетонка центр освіти співтовариства
Відділи:
Esl
Електронна пошта:
Жаклін Діккенс
Назви:
Медсестра
Місця проведення:
Початкова школа Діпхейвен, Громадський освітній центр Міннетонки, державні школи Міннетонки
Відділи:
Медсестра
Електронна пошта:
Бреннан Дікінсен
Титули:
Арбітр, вчитель 4 класу, асистент тренера з футболу
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка, Дігейвен Початковий, Міннетонка Центр освіти громади
Кафедри:
Початкова освіта, Громадська освіта, Тренер 1012, Тренер 1016, Тренер 1017
Електронна пошта:
Джонатан Дрюке
Титули:
Вчитель фізичної культури, асистент з лакросу для юнаків
Місця:
Середня школа Міннетонки, початкова школа Діпхевен, західна середня школа Міннетонки
Кафедри:
Фізичне виховання, тренер 1020
Електронна пошта:
Єлизавета Дуттон
Титули:
Викладач з підвищення кваліфікації
Місця розташування:
Очистити джерела елементарні, Deephaven елементарних, Excelsior елементарних
Відділи:
Високий потенціал
Електронна пошта:
Трой Дворжак
Назви:
Психолог, Ncsp-Psych Nat'L Cert
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Крістін Едлефсен
Назви:
Шкільний радник
Місця розташування:
Deephaven елементарний, Groveland елементарний, мальовничі висоти елементарні
Відділи:
Керівництво & Консультування
Електронна пошта:
Елізабет Іган
Назви:
Помічник шкільного офісу
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Глибокогафен (Евен)
Електронна пошта:
Гейлі Еллінгсон
Назви:
Помічник із поведінки провідників
Локації:
Діхавен елементарний
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта: