Довідник співробітників
Девід Адамс
Назви:
Викладач мови мистецтв
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Мова мистецтва
Електронна пошта:
Марселла Адамс
Назви:
Черлідінг-помічник
Локації:
Середній школі міннетонка
Кафедри:
Тренер 1018
Електронна пошта:
Аманда Айкен
Назви:
Учитель соціальних досліджень
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Соціальних досліджень
Електронна пошта:
Джобетані Альфут
Назви:
Помічник із відвідуваності
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Середню школу
Електронна пошта:
Бет-Енн Альто
Назви:
Світова мова-учитель французької мови
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Світова мова
Електронна пошта:
Роджер Андре
Назви:
Виконавчий директор Vantage
Локації:
Vantage
Відділи:
Бізнес офіс
Електронна пошта:
Тоня Андрускевич
Назви:
Хрест країна дівчата Asst
Локації:
Середній школі міннетонка
Кафедри:
Спільне навчання, група 1016, група 1017
Електронна пошта:
Ревека Апмонте
Назви:
Учитель світової мови-іспанської мови
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Світова мова
Електронна пошта:
Крістін Арітт-Монтгомері
Назви:
Пункт спеціальної освіти
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Середню школу
Електронна пошта:
Стівен Аронсон
Назви:
Хокей-хлопчики-асистент
Локації:
Середній школі міннетонка
Кафедри:
Тренер 1018
Електронна пошта:
Джошуа Арройо
Назви:
Зберігач
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Будинки та сади
Електронна пошта:
Річард Атвуд
Звання:
Асистент юнаків з гірськолижного спорту, Асистент дівчат з гірськолижного спорту
Локації:
Середній школі міннетонка
Кафедри:
Тренер 1018
Електронна пошта:
Макензі Бахманн
Назви:
Викладач мови мистецтв
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Мова мистецтва
Електронна пошта:
Микола Бахр
Титули:
Комп'ютерні науки, радник з робототехніки, технологічна освіта
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділів:
Тех Ед, спільна навчальна програма
Електронна пошта:
Крістіна Баллой
Звання:
Вчителька фізичної культури, асистентка хокеїсток
Локації:
Середній школі міннетонка
Кафедри:
Фізичне виховання, тренер 1014
Електронна пошта:
Джинхьонг Банг
Титули:
Імітація судового процесу помічника радника
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділів:
Спільна навчальна програма
Електронна пошта:
Єлизавета Барлоу
Назви:
Художній канцелярія Mktg/Box Coord
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Центр мистецтв
Електронна пошта:
Чарльз Барніскіс
Назви:
Викладач мови мистецтв
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Мова мистецтва
Електронна пошта:
Бурштиновий барріос
Титули:
Інструктор з літнього відпочинку, спеціальний навчальний заклад
Локації:
Середній школі міннеонка, центр освіти спільноти Міннетонка
Відділи:
Освіта громади, середня школа
Електронна пошта:
Лорен Бартельт
Назви:
Артцентр Доц Режисер/Прог Дев
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Центр мистецтв
Електронна пошта:
Тайлер Бартелемі
Титули:
Інструктор з літнього збагачення, інструктор з тенісу, офісний асистент з тестування
Локації:
Середній школі міннеонка, центр освіти спільноти Міннетонка
Відділи:
Освіта громади, середня школа
Електронна пошта:
Кетрін Баттерман
Назви:
Викладач бізнес-освіти, вчитель соціальних досліджень
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Соціальні дослідження, Бізнес освіта
Електронна пошта:
Рендалл Баум
Назви:
Викладач китайського занурення, викладач китайського занурення
Локації:
Середній школі міннеонка, центр освіти спільноти Міннетонка
Відділів:
Світова мова, освіта спільноти
Електронна пошта:
Аліса Баумер
Титули:
Вчителька мовних дисциплін, консультантка щорічника
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділів:
Мовне мистецтво, спільна навчальна програма
Електронна пошта:
Колін Бейл
Назви:
Медіа парапрофесіонал, тренер футбольної асст
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Середня школа, група 1011, група 1016, група 1017
Електронна пошта:
Джейсон Белл
Назви:
Викладач суспільствознавства, тренер з футболу
Локації:
Середній школі міннетонка
Факультети:
Суспільні науки, гр. 1012, гр. 1016, гр. 1017
Електронна пошта:
Меліса Бомм
Назви:
Координатор програми Vantage
Локації:
Vantage
Відділи:
Середню школу
Електронна пошта:
Кейлі Беннетт
Назви:
Танцювальна асст
Локації:
Середній школі міннетонка
Кафедри:
Тренер 1018
Електронна пошта:
Кетрін Бенсон
Титули:
Викладач бізнес-освіти, радник Дека
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділів:
Бізнес-освіта, спільна навчальна програма
Електронна пошта:
Марлі Бенсон
Назви:
Спуск гірськолижних хлопчиків-помічник, спуск гірськолижних дівчат-помічник
Локації:
Середній школі міннетонка
Кафедри:
Тренер 1018
Електронна пошта:
Мітчелл Бенсон
Титули:
Помічник тренера з футболу, вчитель природничих дисциплін
Локації:
Середній школі міннетонка
Кафедри:
Наука, Тренер 1015
Електронна пошта:
Девід Бентон
Назви:
Викладач бізнес-освіти
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Бізнес-освіта
Електронна пошта:
Лі Бергер
Назви:
Технологія освіта
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Технологія Ед
Електронна пошта:
Сью Бергер
Назви:
Драма-зима Інше (40%)
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділів:
Спільна навчальна програма
Електронна пошта:
Джеффрі Бергеон
Назви:
Зал пункт, здоров'я пункт
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Середню школу
Електронна пошта:
Джона Бергесон
Назви:
Клас Пара-Асль
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Середню школу
Електронна пошта:
Елісон Бернер
Назви:
Викладач мови мистецтв
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Мова мистецтва
Електронна пошта:
Сара Берон
Назви:
Вчитель математики
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Математики
Електронна пошта:
Майкл Берсет
Назви:
Вчитель науки
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Науки
Електронна пошта:
Даррен Кращий
Назви:
Помічник директора
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Середню школу
Електронна пошта:
Емі Бібер
Назви:
Вчитель спеціальної освіти
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Сара Бєльський
Назви:
Плавання-хлопчики-асистент
Локації:
Середній школі міннетонка
Кафедри:
Тренер 1018
Електронна пошта:
Девід Бізо
Назви:
Футбол Asst тренер, шкільний радник
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Керівництво та консультування, Тренер 1012, Тренер 1016, Тренер 1017
Електронна пошта:
Єшарег Бірру
Назви:
Зберігач
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Будинки та сади
Електронна пошта:
Лукас Болін
Назви:
Викладач мови мистецтв
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Мова мистецтва
Електронна пошта:
Карл Боултер
Назви:
Робототехніка помічник радника
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділів:
Спільна навчальна програма
Електронна пошта:
Кейтлін Боумен
Титули:
Асистент тренера з волейболу, вихователь дитячого садка "Готовий старт
Місця проведення:
Середня школа Міннетонки, початкова школа Гровленда, Громадський освітній центр Міннетонки
Відділи:
Початкова освіта, Суспільна освіта, Ecfe, Тренер 1016, Тренер 1017.
Електронна пошта:
Трент Бойум
Титули:
Художній керівник Арт-центру, радник з питань драми на одну дію, художній керівник Арт-центру
Локації:
Середній школі міннетонка
Відділи:
Центр мистецтв, позашкільний
Електронна пошта: