Довідник співробітників
Дебра Мороз
Назви:
Автобус і рух пара, дослідники поведінки помічник, спеціальна освіта Пара
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Освіта громади, Гровланд
Електронна пошта:
Вільгельмін Галлахер
Назви:
Вчитель спеціальної освіти
Місця:
Початкова школа Гровленда, початкова школа Мінневашти, Тонка Онлайн
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Луїза Герлінг
Назви:
Вчитель дитячого садка
Місця розташування:
Excelsior елементарний, Гровленд елементарний
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Джеймс Гілбертсон
Назви:
Головний директор
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Groveland
Електронна пошта:
Сара Горські
Назви:
Вчитель музики
Місця:
Початкова школа Гровленда, Тонка Онлайн
Відділи:
Музика
Електронна пошта:
Джина Грешем
Назви:
Обідня зала/Дитячий майданчик/Наглядовий пара, Пара автобусів та руху, Спеціальна освіта Пара
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Groveland
Електронна пошта:
Дженніфер Хан
Назви:
Клас 5 Вчителя
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Кіра Гамільтон Шліхтінг
Назви:
Учитель 2 класу іспанська
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Хайді Хаммербек
Назви:
Викладач RTI (переклад з англійської мови), викладач англійської мови, викладач читання за програмою Вільсона
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Початкова, базова майстерність/читання
Електронна пошта:
Шеннон Хенсон
Назви:
Пункт спеціальної освіти
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Groveland
Електронна пошта:
Майя Харрінгтон
Назви:
Дослідники програми помічника
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Кейсі Хасперт
Назви:
Головний зберігач
Місця розташування:
Середня школа Міннетонка, Groveland початкової
Відділи:
Будинки та сади
Електронна пошта:
Мері Хейж
Назви:
Завідувач їдальні/ігрового майданчика/наглядач, тренер з виконавчими функціями, завідувач спеціальної освіти
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Groveland
Електронна пошта:
Шон Хауген
Назви:
Учитель фізичного виховання
Місця розташування:
Groveland елементарний, Мінневаста елементарний, мальовничі висоти елементарні
Відділи:
Фізичне виховання
Електронна пошта:
Тейт Генц
Назви:
Помічник із поведінки провідників
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Алісса Хілл
Назви:
Пара спеціальної освіти, обідня зала / дитячий майданчик / наглядовий пара, автобус та дорожній пара
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Groveland
Електронна пошта:
Пагорб Мікаела
Назви:
Керівник сайту Explorers
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Джеффрі Холман
Назви:
Зберігач
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Будинки та сади
Електронна пошта:
Ендрю Говард
Титули:
Помічник гравців у гольф, вчитель іспанської мови у 5 класі
Локації:
«Гровета елементарний», Середній шкільний схід
Відділи:
Початкова, Тренер 1016, Тренер 1017
Електронна пошта:
Емі Хоувелл
Назви:
Сертифікація Nbc-Ot, ок терапевт
Місця:
Початкова школа Гровленда, початкова школа Мінневашти, початкова школа Сценік Хайтс, західна середня школа Міннетонки
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Маргарет Хам
Назви:
Пункт "автобус і трафік", пункт спеціальної освіти
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Groveland
Електронна пошта:
Мішель Яб
Назви:
Пара, пара поведінкового планування, автобуса та дорожнього руху
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Groveland
Електронна пошта:
Ентоні Джексон
Назви:
Зберігач
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Будинки та сади
Електронна пошта:
Анжела Якобсон
Назви:
Клас 3 Вчителя
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Пол Джонсон
Назви:
Вчитель дитячого садка
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Юнджу Кім
Назви:
Англійська як другий вчитель Ленга
Місця:
Початкова школа Ексельсіор, Початкова школа Гровленд, Тонка Онлайн
Відділи:
Esl
Електронна пошта:
Сара Кліцке
Назви:
Помічник директора
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Groveland
Електронна пошта:
Ерін Копійщке
Назви:
Читання вчителя-іспанського занурення, Учитель читання Вілсона
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Базові навички/читання
Електронна пошта:
Абу Корома-молодший
Назви:
Дослідники програми помічника
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Шарла Коскі
Назви:
Помічник кухаря, Помічник кухаря
Місця розташування:
Groveland елементарний, мальовничі висоти елементарні
Відділи:
Освіта громади, харчування послуги
Електронна пошта:
Сара Ландт
Назви:
4 клас вчитель іспанської мови
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Тетяна Лапшина
Назви:
3 клас вчитель іспанської мови
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Саймон Лехман
Назви:
Дослідники керівник програми
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Енн Лендіно
Назви:
Читання вчителя-іспанського занурення
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Базові навички/читання
Електронна пошта:
Емі Ленгельінг
Назви:
Аша сертифікації, викладач мови
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Лілі Левін
Назви:
Дослідники керівник програми
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Вікторія Льюїс
Назви:
Дослідники програми помічника
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Кріста Ліма
Назви:
Вчитель спеціальної освіти
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Служби підтримки студентів
Електронна пошта:
Дженніфер Лінд Прайс
Назви:
Клас Пара-Іспанська Ктгн, Спеціальна освіта Пара
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Groveland
Електронна пошта:
Єлизавета Мало
Назви:
Головний помічник офісу
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Groveland
Електронна пошта:
Ханна Літтлер
Назви:
Дослідники програми помічника
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта:
Уейд Луттербейн
Назви:
Вчитель музики
Місця розташування:
Excelsior елементарний, Гровленд елементарний
Відділи:
Музика
Електронна пошта:
Сінтія Макін
Назви:
Обідня кімната/Дитячий майданчик/Наглядова пара
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Groveland
Електронна пошта:
Мішель Макрес
Титули:
Ерготерапевт, сертифікат Nbc-Ot, викладач з фізичної реабілітації, вчитель з інвалідністю.
Місцезнаходження:
Середня школа Міннетонки, початкова школа Гровленда, східна середня школа Міннетонки, західна середня школа Міннетонки, районний сервісний центр, Sail
Відділи:
Служба підтримки студентів, Спеціальна освіта
Електронна пошта:
Наташа Мартін
Назви:
Учитель 2 класу
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Початкової
Електронна пошта:
Грейс Мевіссен
Назви:
Вчитель навчальний тренер
Місцезнаходження:
Початкова школа Гровленда, Східна середня школа Міннетонки, Західна середня школа Міннетонки, Тонка Онлайн
Відділи:
Q Комп
Електронна пошта:
Джейн Мейер
Назви:
Учитель мистецтва
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Мистецтва
Електронна пошта:
Еморі Мілет
Назви:
Помічник із поведінки провідників
Локації:
Гровета елементарна
Відділи:
Спільнота освіта
Електронна пошта: